12 Νοε

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ-ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΟΤΟ

Λουτρά Αιδηψού Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ-ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΓΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΟΤΟ
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΩΝ Ή ΣΥΣΤΑΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΗΝΙΑΙΟΣ ΜΙΣΘΟΣ 1000 ΕΥΡΩ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΩΝ
Τηλ: 6976288615

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Κάρυστος [ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΕΚΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Αρμοδιότητες: ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟ¨ΥΠΗΡΕΣΙΑ

25 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Ζητείται Αρχιτέκτων Μηχανικός από τεχνική κατασκευαστική εταιρεία στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητη η γνώση Autocad. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email. Απαραίτητα Προσόντα: Autocad

10 Δεκ
Πειραιάς [GLOBALIS AΕ]

Ανάληψη κινδύνων κλάδου Ζωής Αρμοδιότητες: Επικοινωνία με πελάτες, Ασφαλιστές, διαχείριση ζημιών Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση του κλάδου Ζωής. Θα εκτιμηθεί και η εμπειρία σε ομαδικά νοσοκομειακά ασφαλιστήρια Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών, Microsoft Office Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση, ομαδική ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον.

09 Δεκ
Πειραιάς [Ιδιωτικό Πολυιατρείο]

Zητείται νοσοκόμα/νοσηλεύτρια με οργανωτικές ικανότητες, καλή γνώση Η/Υ και αγγλικών κυρίως για γραμματειακή υποστήριξη σε ιδιωτικό πολυιατρείο στον Πειραιά. Προσφέρεται άριστο περιβάλλον εργασίας και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: Στελέχωση τμήματος εκτέλεσης και παρακολούθησης Δημοσίων έργων σε όλη την Ελλάδα Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος. Γνώση Αγγλικ΄ης γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία