12 Νοε

Εργάτης τυροκομείου

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εργάτης με γνώσεις λειτουργίας μηχανημάτων παραγωγής τυροκομικών προϊόντων, για πλήρη απασχόληση από εταιρεία παραγωγής στην περιοχή της Νεοχωρούδας Θεσσαλονίκης.

Telephone
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Motor Plus]

Η εταιρία Μotor Plus Λιπαντικά-Χημικά με έδρα τον Δρυμό Θεσσαλονίκης ενδιαφέρεται να προσλάβει εργάτη παραγωγής – αποθήκης. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Αρμοδιότητες: • Παραγωγή και συσκευασία • Παραλαβή, έλεγχος και τοποθέτηση προϊόντων • Φορτώσεις προϊόντων • Λήψη και προετοιμασία παραγγελιών • Οργάνωση και τακτοποίηση αποθήκης Απαραίτητα Προσόντα: • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις • Συνέπεια και επαγγελματισμός • Εργατικότητα • Υπευθυνότητα...

• Θα εκτιμηθεί η γνώση χειρισμού κλάρκ και γενικών τεχνικών γνώσεων

Tags:

06 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Fiona sa]

Ζητείται νέος με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις και με όρεξη για δουλειά και για να μάθει τέχνη. Εάν ήδη έχετε γνώσεις σχετικά με αλουμινοκατασκευές ή τζαμιών και καθρεπτών θα θεωρηθεί ως προτέρημα. Απαραίτητο να μένει κοντά στην περιοχή Πλαγιάρι / Περαία, να διαθέτει μεταφορικό μέσο, και να διαθέτει δίπλωμα οδήγησης. Πλήρης απασχόληση - πολύ καλός και σταθερός μισθός - προοπτική εξέλιξης!

15 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ]

διανομή φιαλών Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα οδήγησης δικύκλου

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [MONDIAL ASSISTANCE]

Ζητούνται οδηγοί για οδική βοήθεια, κάτοχοι διπλωμάτων Α-Β-Γ-Ε για φορτηγό, μηχανή & ΙΧ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Οδύσσεια]

Ζητείται έμπειρος σερβιτόρος, άνω των 26 χρόνων για πλήρη απασχόληση σε ψαροταβέρνα στο Νέο Ρύσιο. Έμπειρο στην διαχείριση πίεσης τις ώρες αιχμής, συνεργάσιμο με το προσωπικό και πρόθυμο να αναλάβει τις αρμοδιότητες του. Από πλευράς μας, η αμοιβή είναι συζητήσιμη και οι αποδοχές αποδοχές. Στείλτε το βιογραφικό σας στην παρακάτω διεύθυνση ή καλέστε στο τηλέφωνο που δίνεται.