11 Νοε

Κοπέλα για μπυραρία

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα έως 27 ετών, για service σε μπυραρία, περιοχή Μπότσαρη.
Επικοινωνία μετά τις 15:00μμ.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΣΩΜΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ]

Πωλήτρια στο πάγκο,συναλλαγή με τους πελάτες Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Έμπειρη, ευγενική.

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ Χ. & Ι. ΜΠΟΥΡΟΥΔΗ Ο.Ε.]

ΒΟΗΘΟΣ ΣΕ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ Αρμοδιότητες: ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΕ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

15 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΣ]

διανομή φιαλών Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα οδήγησης δικύκλου

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [MONDIAL ASSISTANCE]

Ζητούνται οδηγοί για οδική βοήθεια, κάτοχοι διπλωμάτων Α-Β-Γ-Ε για φορτηγό, μηχανή & ΙΧ. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Οδύσσεια]

Ζητείται έμπειρος σερβιτόρος, άνω των 26 χρόνων για πλήρη απασχόληση σε ψαροταβέρνα στο Νέο Ρύσιο. Έμπειρο στην διαχείριση πίεσης τις ώρες αιχμής, συνεργάσιμο με το προσωπικό και πρόθυμο να αναλάβει τις αρμοδιότητες του. Από πλευράς μας, η αμοιβή είναι συζητήσιμη και οι αποδοχές αποδοχές. Στείλτε το βιογραφικό σας στην παρακάτω διεύθυνση ή καλέστε στο τηλέφωνο που δίνεται.