08 Νοε

Σέρβις - Bar

Καβάλα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα, 18-30 ετών, για σέρβις και μπαρ σε νέο μαγαζί live stage στα Κηπιά έξω από την Ελευθερούπολη Καβάλας.
Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται παρακάτω.

Telephone
Tsapitsoglou Charalampos

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

12 Νοε
Έδεσσα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista για Καφετέρια Περιοχή: Παλαιός Άγ. Αθανάσιος (Καϊμακτσαλάν) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση σε παραγωγή καφέ Παροχές: Ημερομίσθιο 40 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή Μέρες εργασίας Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή και όλες τις γιορτές χειμερινής σεζόν Σεζόν από Νοέμβρης έως Απρίλη Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

07 Νοε
Αθήνα [Christakopoulou Vicky]

Ζητείται Barista- barwoman ευπαρουσίαστη για τη θέση της Barista- Barwoman στο La nuit cafe (Κύπρου 39, Άγιοι Ανάργυροι Αττικής). Απογευματινή/βραδινή βάρδια. 25/30€. Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. Αρμοδιότητες: καφέ-ποτά και βασικές καθαριότητες Απαραίτητα Προσόντα: μητρική γλώσσα ελληνική Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Η εταιρία προσφέρει: ένσημα

29 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista - Μπουφέ σε καφετέρια. Περιοχή:  Μοσχάτο, Αττικής Αρμοδιότητες: Παραγωγή Ροφημάτων Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε παραγωγή καφέ & ροφημάτων Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Εξαήμερη εργασία Δε-Σα Ωράρια κυλιόμενα 07:00 - 14:00

18 Οκτ
Αθήνα [THE WRAP]

ΜΠΟΥΦΕΤΖΗΣ, ΣΕΡΒΙΣ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΦΕ Η εταιρία προσφέρει: ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΜΕ ΕΝΣΗΜΑ

16 Οκτ
Ζάκυνθος [Ξενοδοχείο 5*]

Ξενοδοχείο 5* αναζητά Bartender Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση café art και cocktails, γνώση αγγλικής γλώσσας, προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Άνεση στην πώληση Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον