08 Νοε

Αναζήτηση έμπειρων πωλητών

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία Revolution app vr LTD αναζητά έμπειρους πωλητές για την προώθηση νέου application .
Πλήρης απασχόληση προσωπικού με ασφαλιστική κάλυψη.
Μισθός 800€ και έξτρα bonus επί των πωλήσεων και του πελατολογίου.

Εμμανουήλ Βρεττός

Σχετικες Αγγελιες

21 Νοε
Θεσσαλονίκη [HAPPY SWIMMING]

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΦΑΑ

21 Νοε
Αθήνα [Γκυζη]

Αναζητώ Κομμώτρια για κατ' οίκον Χτένισμα, Ίσιωμα, 2 φορές την εβδομάδα. Περιοχή Γκύζη. Αμοιβή 5 Ευρώ.

21 Νοε
Αθήνα [dafi-dafi]

Εταιρεία κατασκευής επίπλου, αναζητά Ξυλουργό - Σκελετοποιό.

21 Νοε

Εταιρεία κατασκευής επίπλου, αναζητά Γαζωτή-Γαζώτρια για την κατασκευή επενδεδυμένων επίπλων. Απαραίτητη η γνώση χειρισμού ηλεκτρικής ραπτομηχανής.

21 Νοε

Εταιρεία κατασκευής επίπλων, αναζητά Ταπετσέρη και Βοηθός Ταπετσέρη για την κατασκευή επενδεδυμένων επίπλων.