08 Νοε

Χημικός-Τεχνολόγος Τροφίμων

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Χημικό/Τεχνολόγο Τροφίμων για Εργοστάσιο

Περιοχή: Ν. Αχαίας

Απαραίτητα προσόντα:
Πτυχίο Χημικού ή Τεχνολόγου Τροφίμων (ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ)

Επιθυμητά Προσόντα:
Προϋπηρεσία επιθυμητή, όχι απαραίτητη

Παροχές:
Μισθός
Ασφάλιση
Πλήρης Απασχόληση

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

07 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΦΛΕΙΒΟΡ ΦΑΚΤΟΡΙ ΑΕ]

Εταιρία τροφίμων, με έδρα τη Βιομηχανική Περιοχή Σίνδου, αναζητά Τεχνολόγο Τροφίμων. Εμπειρία στο snacking επιθυμητή.

19 Νοε
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

ΖητούνταιΤεχνολόγοι τροφίμων για εργασία παραγωγής και συσκευασίας χυμών, βοτάνων και μπαχαρικών στο εργαστήριο της εταιρείας. Η εργασία αφορά το παραγωγικό τμήμα, δεν είναι εργασία γραφείου. Απαραίτητη προϋπόθεση, προηγούμενη εμπειρίας εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω email. Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας. Διεύθυνση: 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

14 Νοε
Πάτρα [Device]

τεχνικός smartphone και pc Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ]

Ζητείται Πωλητής από εταιρεία παραγωγής τροφίμων με έδρα τη Νεοχωρούδα. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας, ευχέρεια χειρισμού Η/Υ, καλή γνώση αγγλικών. Πλήρες ωράριο εργασίας.

11 Νοε
Αθήνα [Διγκας Αναστάσιος ΕΕ]

Η εταιρεία Δίγκας Γ. Ιατρικός Εξοπλισμός ζητεί: Σύμβουλο Πωλήσεων - Βιοϊατρικό Τεχνολόγο για το Κατάστημα των Αθηνών Απαραίτητα Προσόντα: • Ηλικία 25-40 ετών με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ • Προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων θα συνεκτιμηθεί • Καλή γνώση υπολογιστή και αγγλικών • Δίπλωμα οδήγησης • Ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης, προσανατολισμό στην επίτευξη στόχων, οργάνωση, ευελιξία και ομαδικό πνεύμα εργασίας ...

Προσφέρονται:
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον
• Μισθός και bonus
• Εκπαίδευση στις νέες τεχνολογίες
• Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης σε μια αναπτυσσόμενη εταιρία

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα σημειώνοντας τον κωδικό θέσης ΒΤ-001