07 Νοε

PILATES REFORMER Trainer

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

PILATES REFORMER Trainer ζητείται για απασχόληση σε δίκτυο γυμναστηρίων στη Νεάπολη Θεσσαλονίκης.
Απαραίτητη η γνώση pilates reformer.
Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email με θέμα: "Για αγγελία 11.19_GYMNET_REF"

Telephone
GYMNASIUM Network

Σχετικες Αγγελιες

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [ZOUROS TRAVEL est 1966]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Δ+ΠΕΙ+ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΠΛΕΟΝ ΒΟNUS ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΤΗΤΑΣ

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΣΑΚΑΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ 4 ΩΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Το γραφείο "Prestije-Sandanski" με πολλά χρόνια εμπειρίας, προσφέρει υπεύθυνα, άμεσα θέσεις εργασίας για γυναίκες έως 60 ετών, για φροντίδα ηλικιωμένων και αρρώστων ανθρώπων, στην Θεσσαλονίκη και επαρχία. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717 και 00359877522550. Επικοινωνία: 9.00-13.00, 17.30 - 19.30.

12 Νοε

Ζητείται κυρία για 24 - ωρη φροντίδα αρρωστου άτομου στον Ουρανούπόλη (Χαλκιδικής). κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [Εταιρεία παροχής υπηρεσιών]

Πολυβραβευμένη εταιρεία αναζητά άμεσα πωλητές/πωλήτριες για τη στελέχωση του τμήματος Πωλήσεων στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Κριτήρια επιλογής υποψηφίων: -Απόφοιτοι Λυκείου /ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ, ιδανικά τελειόφοιτοι Οικονομικών σχολών (Οικονομικών Επιστημών, Τουριστικών Επιχειρήσεων, Δημοσίων και Διεθνών Σχέσεων, Εμπορίας και Διαφήμισης) -Επικοινωνιακές ικανότητες -Άμεσα διαθέσιμοι -Φιλοδοξία για εξέλιξη Η εταιρεία παρέχει δωρεάν και διαρκή εκπαίδευση...

... σε τεχνικές Marketing,δυνατότητα εξέλιξης και ικανοποιητικές αμοιβές με bonus επίτευξης στόχων.

Θα υπάρξει άμεση τηλεφωνική επικοινωνία με όσους υποψηφίους αξιολογηθούν θετικά. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.