07 Νοε

Ζητούνται Υδραυλικοί

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Τεχνίτες για άμεση πρόσληψη.
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στη συγκεκριμένη θέση.
Πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται και στο παρακάτω e-mail.

Telephone
Γαβαλάς Ιωάννης

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Αθήνα [Ι. Ν. Γαβαλάς]

Ζητούνται Τεχνίτες και Βοηθοί υδραυλικοί Απαραίτητα Προσόντα:Προϋπηρεσία ως υδραυλικός

10 Δεκ
Αθήνα [ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΒΕΕ]

εργάτες συσκευασίας, αποθηκάριοι και οδηγοί με δίπλωμα Γ' κατηγορίας.

10 Δεκ
Αθήνα [ΕΞΥΠΝΟ ΕΠΙΠΛΟ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ!

10 Δεκ

ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΝΑ ΜΕΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΣΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ - ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΣΑΛΟΝΙΩΝ. ΜΟΝΙΜΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ.

09 Δεκ
Αθήνα [Angel's Spa Beauty At Home]

Ζητούνται Κομμώτριες & Τεχνίτριες Νυχιών , Yoga & Pilates Instructors για γνωστό Spa Αισθητικής όπου παρέχει υπηρεσίες κατ'οίκον. Θέση εργασίας:Πλήρους απασχόλησης Αρμοδιότητες Hair Stylist : Κούρεμα ( Ανδρικό - Γυναικείο - Παιδικό) Χτενίσματα ,Βαφείο Αρμοδιότητες Nail Arτist : Ημιμόνιμο,Μανικιούρ - Πεντικιούρ ,Gel - Ακρυλικό Αριστη γνώση διδασκαλίας Yoga / Pilates Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση αγγλικών Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη...

... θέση
Ευγένεια και επαγγελματισμός

Βιογραφικά που δεν θα έχουν πρόσφατη φωτογραφία δεν θα ληφθούν υπ'όψιν.