07 Νοε

Γραμματεία Διεύθυνσης

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΝΩΝΥΜΗ εμπορική Εταιρεία στον Πειραιά, ζητά γραμματέα Διεύθυνσης, έως 30 ετών, για διοικητική υποστήριξη γραφείου με άριστη γνώση Αγγλικών, Υπολογιστή και e - shops.
Επιθυμητά προσόντα: Γνώση χειρισμού social media, Facebook και Λογιστικού προγράμματος : Atlantis.
Βασικός μισθός.
Αποστολή βιογραφικών με φωτογραφία στο παρακάτω e-mail.

Holidayland SA

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Πειραιάς [HOLIDAY LAND SA]

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά, αναζητά υπάλληλο αποθήκης, νέο έως 25 ετών, ευγενικό, για απασχόληση αποθήκης, φορτοεκφόρτωση, ξεχώρισμα παραγγελιών και άλλες βοηθητικές εργασίες αποθήκης. Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών. Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30 Ε - mail : stefdra@otenet.gr

13 Νοε
Πειραιάς [Λίτσα]

Ζητείται τελειόφοιτος-η λογιστικής με άριστη γνώση υπολογιστών, για καθημερινή 8ωρη εργασία. Περιοχή ΚΤΕΛ Κηφισού. Τιμή κατόπιν συνεννόησης. Πληροφορίες στα τηλέφωνα: 6940530159, 6940219077

13 Νοε

Ζητούνται οδηγοί με εμπειρία, για σχολικό λεωφορείο. Απαραίτητα κάτοχοι ΠΕΙ , καθώς και οδηγοί ταξί για πρωινή ή απογευματινή βάρδια, κάτοχοι ειδικής κάρτας. Περισσότερες πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο.

13 Νοε
Πειραιάς [ΑLPHA DEAL]

ΜΕΣΙΤΙΚΟ Γραφείο Ζητεί νέα-ο για υπάλληλο γραφείου, πλήρης απασχόληση στη γραμματεία, χρήση προγραμμάτων διαχείρισης ίντερνετ. 6ήμερη εργασία, ωράριο Δ-Πα: 13.30-20.30μμ , Σαββάτο: 10.00-14.00μμ Απαραίτητα προσόντα: Πολύ καλές γνώσεις Η/Υ, Microsoft Office, Photoshop,Social Media, προγραμμάτων internet και αγγλική γλώσσα. Ικανότητα στην επικοινωνία, υπομονή, με διάθεση συνεργασίας, απόφοιτη-ος ΤΕΙ/ΙΕΚ Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα έτος σε αντίστοιχη...

... θέση
Εργατική-ος, ανεξάρτητη-ος, με ενδιαφέρον προς τα ακίνητα, με κατοικία στις περιοχές Πειραιά και Προάστια.

Παροχές: Μισθός 550€ , ΙΚΑ.

Στείλτε μας βιογραφικό σημείωμα στο παρακάτω email και κατόπιν αξιολόγησης θα σας σταλεί πρόσκληση για συνέντευξη

Tags:

12 Νοε
Πειραιάς [Ι ΔΗΜΟΥΛΗΣ Κ ΣΙΑ ΕΕ]

Η εταιρία Spectrum NDT, ζητά νέο υπάλληλο, ηλικίας έως 27 ετών,απόφοιτο ΤΕΙ Ναυπηγικής ή Μηχανολογίας για εργασίες στο πεδίο σε εφαρμογές Μη Καταστρεπτικών Ελέγχων (NDT – Non Destructive Testing).