07 Νοε

Πωλήτρια

Θεσσαλονίκη Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται πωλήτρια, άνω των 20 χρονών, σε αρτοζαχαροπλαστειο στην περιοχή Κάτω Ηλιούπολη, με απαραίτητη προϋπηρεσία σε καφέ και πώληση.
Ωράριο κυλιόμενο, 4-6 μεροκάματα την εβδομάδα.
Αποδοχές σύμφωνα με αυτό που ορίζει ο νόμος.
Ωράριο επικοινωνίας: 8.00-13.00 - Μιχάλης

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Στεφανος Σοφιανίδης/Stefansxxl]

Πωλήτρια στο κατάστημα μας. Θεσσαλονίκη Λαγκαδά 213 (Θεσσαλονίκη) Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών Αναπλήρωση, τακτοποίηση και σωστή τοποθέτηση προϊόντων Παραλαβή εμπορευμάτων Απαραίτητα Προσόντα: 3-5 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Ικανότητα επικοινωνίας Υπευθυνότητα και αξιοπιστία Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση

04 Νοε
Τρίκαλα [Besios Wood]

Περιγραφή Αγγελίας: Πωλητής / Πωλήτρια με εμπειρία στις πωλήσεις για εργασία στο κατάστημα επιπλοποιίας (έκθεση). Μόνιμη εργασία Ηλικία 25 – 45 ετών

31 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλήτρια Λιανικής για αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας. Περιοχή: Χαλάνδρι, Αττική. Αρμοδιότητες: Υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος Συνεχής μέριμνα για τη βέλτιστη εικόνα του καταστήματος Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρη απασχόληση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

29 Οκτ

Η ManDynamic αναζητά Πωλήτρια Λιανικής για αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας. Περιοχή: Κέντρο, Αττική. Αρμοδιότητες: Υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος Συνεχής μέριμνα για τη βέλτιστη εικόνα του καταστήματος Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρη απασχόληση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

24 Οκτ

Η ManDynamic αναζητά  Πωλήτρια για Αρτοζαχαροπλαστείο Περιοχή: Ηλιούπολη, Αττική Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή, όχι απαραίτητη Παροχές: Μισθός 600 ευρώ Ασφάλιση Μέρες Εργασίας: Δε-Σα Ωράριο: 14:00 - 21:00 & 11:00 - 18:00 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.