05 Νοε

Ειδικός Παιδαγωγός

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άνδρας, Ειδικός Παιδαγωγός
Αρμοδιότητες: Επιτήρηση και εκπαίδευση ενήλικου ατόμου με ελαφριά νοητική υστέρηση
Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ ή ΤΕΙ
Επιθυμητά Προσόντα: Προηγούμενη εμπειρία σε εκπαίδευση ΑΜΕΑ
Η εταιρία προσφέρει: Υψηλή αμοιβή

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Νοε
Αθήνα [WELLNESSCOACH]

Αρμοδιότητες: Παροχή υπηρεσιών Απαραίτητα Προσόντα: Άνω τον 18 χρόνων Επιθυμητά Προσόντα: Γνώστης H/Y και social media Η εταιρία προσφέρει: συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική υποστήριξη με δυνατότητα καριέρας Μόνο σοβαρές προτάσεις.

12 Νοε

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ άνω των 18 ετών ζητούνται για άμεση εργασία και άμεσες αποδοχές. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία , ευχάριστη προσωπικότητα, βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ. Εμπειρία στην πώληση θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχεται σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, εκπαίδευση και καθοδήγηση, καθώς και προοπτικές εξέλιξης.

12 Νοε

ΑΜΕΣΑ ΑΤΟΜΑ ζητούνται, από εμπορική επιχείρηση Υγιεινών Τροφίμων ως πωλητές . Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική υποστήριξη με δυνατότητα καριέρας. Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ για ΡΑΝΤΕΒΟΥ ή στείλτε μας το βιογραφικό στο παρακάτω e-mail.

11 Νοε
Αθήνα [Εύα Αδαμάκη]

Ζητούνται καθηγητές Αγγλικών από Κέντρο Ξένων Γλωσσών, στον Άγιο Αρτέμιο. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

11 Νοε
Αθήνα [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Από διαφημιστική εταιρεία σχεδιασμού ιστοσελίδων και εφαρμογών διαδικτύου, ζητούνται γραφίστες και web designer με πολύ καλές γνώσεις Photoshop και άλλων γραφιστικών προγραμμάτων. Η εταιρεία μας έχοντας μεγάλη εμπειρία, σχεδόν 2 δεκαετιών, στον σχεδιασμό ηλεκτρονικών μέσων, παρέχει ταυτόχρονη πρακτική εκπαίδευση με σκοπό την βελτίωση των αποτελεσμάτων παραγωγής του συνεργάτη. Απαραίτητη προϋπόθεση, τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Παρακαλώ για...

... περισσότερα αποστείλετε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.
Όλα τα βιογραφικά θα απαντηθούν και θα κληθούν για συνέντευξη κατά προτεραιότητα.

Διεύθυνση: Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679