05 Νοε

Προσωπικό Παραγωγής

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H εταιρεία STYLE GLASS ζητά άτομα πλήρους απασχόλησης για τον τομέα της Παραγωγής, σε Εργοστάσιο Εκτυπώσεων Μεταξοτυπίας σε γυάλινες συσκευασίες, στη Βιομηχανική Περιοχή στη Σίνδο.
Για Βιογραφικά και τυχόν πληροφορίες στο παρακάτω email.

STYLEGLASS

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Γ. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ & ΣΙΑ Ι.Κ.Ε. - ATRITUBE HVAC PRODUCTS]

Ζητούνται τεχνίτες, από την κατασκευαστική εταιρεία ΑTRITUBE, στην περιοχή της Σίνδου, για την κατασκευή κυκλικών και ορθογωνικών αεραγωγών.

15 Νοε
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνη-ος Βάρδιας για Εστιατόριο Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε καταστήματα εστίασης (Μάρκα/Τσεκαδόρος) Γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός 800 ευρώ Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Κυλιόμενα Ωράρια Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

15 Νοε

Η ManDynamic αναζητά Πωλητές για Κατάστημα Κινητής Τηλεφωνίας Περιοχή: Αττική, Νέα Σμύρνη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πωλήσεις & εξυπηρέτηση πελατών Επικοινωνιακός χαρακτήρας Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών θα θεωρηθεί προσόν Παροχές: Μισθός 600 ευρώ Ασφάλιση Μπόνους Εκπαίδευση Πενθήμερη εργασία Ωράριο καταστημάτων Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

14 Νοε
Θεσσαλονίκη [κα Φανή]

Σέρβις και παραγωγή Αρμοδιότητες: Σέρβις και παραγωγή Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακή με διάθεση για εργασία Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό και καλό κλίμα εργασίας

14 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑCTIONLINE]

Η ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της στο χώρο της ανδρικής μόδας, αναζητά άτομα για στελέχωση θέσης Πωλητή / Πωλήτριας στη Θεσσαλονίκη. • Πωλητής / Πωλήτρια σε μεγάλη και αναγνωρισμένη εταιρεία, στον χώρο της ανδρικής ένδυσης • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών • Ανάδειξη των προϊόντων μέσα από μια μεγάλη γκάμα • Διασφάλιση της επιτυχούς επίτευξης των πωλήσεων, με σκοπό την ενίσχυση και την ανάπτυξη...

... της επιχείρησης

Προσόντα:
• Επιθυμητή εμπειρία στον χώρο της ανδρικής μόδας
• Ικανότητα στην εξυπηρέτηση διαφορετικών πελατών
• Εξαιρετική πελατοκεντρική συμπεριφορά και επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές:
• Σταθερές αμοιβές, ασφάλιση και bonus
• Επαγγελματική εξέλιξη και προοπτικές
• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.