04 Νοε

Καθηγητές - Καθηγήτριες Αγγλικών και Ιταλικών

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Αγγελίας: Από το Κέντρο Ξένων Γλωσσών Βότση ζητούνται:

Καθηγητές / Καθηγήτριες Αγγλικών και Ιταλικών

Προσόντα:
Άριστη γνώση της γλώσσας
Εμπειρία στη διδασκαλία
Όρεξη για δουλειά
Αγάπη για τα παιδιά

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [Desknet]

To φοιτητικό φροντιστήριο της DeskNET, ζητά ΑΜΕΣΑ μεταπτυχιακούς καθηγητές όλων των ειδικοτήτων για τη διδασκαλία φοιτητικών μαθημάτων και την υποστήριξη μελετών. Απαραίτητη η εγγραφή στο επίσημο portal της εταιρίας portal.desknet.gr για την καταχώρηση των προσωπικών στοιχείων και αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω e-mail.

11 Νοε
Αθήνα [Εύα Αδαμάκη]

Ζητούνται καθηγητές Αγγλικών από Κέντρο Ξένων Γλωσσών, στον Άγιο Αρτέμιο. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

02 Νοε
Αθήνα [so easy]

Ζητείται καθηγήτρια/τής απόφοιτος αγγλικής φιλολογίας με εμπειρία στην προετοιμασία πτυχιακών τάξεων και γνώση τεχνολογικών μέσων διδασκαλίας για κέντρο ξένων γλωσσών δίπλα στο μετρό. Άμεση πρόσληψη και δυνατότητα πλήρους συνεργασίας. Περιοχή Νέος Κόσμος.

21 Νοε
Θεσσαλονίκη [HAPPY SWIMMING]

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΦΑΑ

21 Νοε
Θεσσαλονίκη [Metalonica]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΗΣ CNC ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ: ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΑΠΟΛΑΒΕΣ: ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ info@metalonica.gr ή επικοινωνήστε στο 2310-781256