04 Νοε

Οδηγός και εργασίες ανθοπωλείου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου
Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά
Η εταιρία προσφέρει: 6 ήμερη εργασία - πλήρη απασχόληση

Telephone
Παπαδημητρίου

Σχετικες Αγγελιες

08 Νοε
Αθήνα [GPSP MEDICAL]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ για εξωτερικές εργασίες, από εταιρεία με ιατρικά προϊόντα Απαραίτητα Προσόντα: απαραίτητη προϋπόθεση κατοχή διπλώματος αυτοκινήτου και μηχανής Επιθυμητά Προσόντα: έως 28 ετών Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση

06 Νοε
Αθήνα [Elviom]

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ Αρμοδιότητες: •Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων •Μεταφορά και διανομή εμπορευμάτων σε σημεία πώλησης Απαραίτητα Προσόντα: •Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Έ κατηγορίας •Γνώση κυκλώματος αποθήκης •Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες •Ικανότητα εργασίας και επικοινωνίας σε συνθήκες πίεσης •Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης επιχείρησης. Η εταιρία προσφέρει: Σταθερές Αποδοχές σύμφωνα με τη βαρύτητα...

... της θέσης και την αξιολόγηση
Καλό εργασιακό περιβάλλον.
Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.

Tags:

23 Οκτ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

Εμπορική εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο για τη θέση του οδηγού με επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

22 Οκτ
Αθήνα [Κ Γ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ έμπειρος οδηγός, από Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα στην Κηφισιά Αττικής. Απαιτούμενα προσόντα: ηλικία 25-40 ετών, άριστη γνώση Ελληνικών, δίπλωμα οδήγησης Ε' κατηγορίας. Ικανοποιητικές αποδοχές & ασφάλιση. Απαραίτητα, συστάσεις.

20 Οκτ
Αθήνα [Δημήτρης]

Οδηγός για πενθήμερη εργασία Αρμοδιότητες: μεταφορές εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: 3 κατηγορίας δίπλωμα Η εταιρία προσφέρει: τα βασικά Βιογραφικό απαραίτητο για την προϋπηρεσία, να σταλεί με Email.