04 Νοε

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΟΣ ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ, ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ, ΓΙΑ ΗΜΙΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ.

Telephone
ΚΕΙΒΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

08 Νοε
Ρόδος [D.R.E.A.M. tec]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από τεχνική - εμπορική εταιρεία, με γνώσεις αγγλικών, Η/Υ και δίπλωμα οδήγησης. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

05 Νοε
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

ΕΜΠΟΡΙΚΉ εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου για το τμήμα της τιμολόγησης πελατών. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

30 Οκτ
Αθήνα [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Υπάλληλος δικηγορικού γραφείου - γραμματεία Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση ρώσικης ή αγγλικής γλώσσας, χρήση του Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, εμπειρία στην οργάνωση γραφείου, εργατικότητα και υπευθυνότητα Η εταιρεία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον, 5ήμερη εργασία, δίνεται αμοιβή

24 Οκτ
Αθήνα [LABRIDIS DIONISIOS ZAFIRIOS]

Εταιρεία στο Μενίδι αναζητεί για πρόσληψη υπάλληλο γραφείου για πλήρη πενθήμερη απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προϋπόθεση η άπταιστη γνώση της Αγγλικής γλωσσάς και η άριστη γνώση του Microsoft office. Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή η γνώση προγράμματος λογιστικής. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

23 Οκτ
Αθήνα [ALBION TRADING]

Περιγραφή Εργασίας: Εισαγωγική και εμπορική εταιρία με έδρα την Ελευσίνα, αναζητά υπάλληλο γραφείου - account manager. ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ: Έκδοση παραστατικών και Δελτίων Αποστολής Τιμολόγηση Έλεγχος αποθήκης Επικοινωνία με προμηθευτές και πελάτες, τόσο του εσωτερικού, όσο και του εξωτερικού Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας (ελληνικής, αγγλικής, γερμανικής) Συλλογή και αρχειοθέτηση εγγράφων Διεκπεραίωση εισαγωγικών διαδικασιών ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...

... ΠΡΟΣΟΝΤΑ:
Άριστη γνώση MS OFFICE
Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
Πολύ καλή - άριστη γνώση γερμανικής γλώσσας
Γνώση χειρισμού ERP συστημάτων
Βασικές λογιστικές γνώσεις
Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
Δυνατότητα απόδοσης κάτω από συνθήκες πίεσης

ΠΑΡΟΧΕΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ:
5θημερη εργασία / 8ωρη
Μόνιμη απασχόληση
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Ευχάριστο περιβάλλον

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση