02 Νοε

Υπάλληλος για εργασία σε καφετέρια

Τρίκαλα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή αγγελίας: Από το νέο καφέ Twins Coffee Shop (Β. Τσιτσάνη και Αβέρωφ γωνία) ζητείται: Κοπέλα για εργασία απογευματινές ώρες.
Ημιαπασχόληση.

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός
Ιδανικές συνθήκες εργασίας

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

08 Νοε
Τρίκαλα [Zoom Serie Trikala]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητούνται 2 κοπέλες για εργασία σε καφέ – ζαχαροπλαστείο στην πόλη των Τρικάλων. Προσόντα: Εμπειρία στο service – εξυπηρέτηση πελατών Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Επικοινωνιακός & πρόσχαρος χαρακτήρας Ηλικίας 18 – 28 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ιδανικές συνθήκες εργασίας Ασφάλιση

24 Οκτ
Τρίκαλα [Ελληνικά εστιατόρια]

Ελληνικά εστιατόρια Γερμανία, Αυστρία, Ολλανδία Αρμοδιότητες: Μάγειρες, ψήστες, σερβιτόροι, βοηθοί κουζίνας,λάντζα Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία ή Ανειδίκευτοι Επιθυμητά Προσόντα: Έως 40 ετών Η εταιρία προσφέρει: Ασφάλιση, διατροφή, διαμονή, υψηλές αποδοχές

24 Οκτ
Τρίκαλα [The Game Sport Cafe]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται σερβιτόρα για εργασία. Προσόντα Υποψηφίας: Εμπειρία στο service Εμπειρία στην παρασκευή καφέ, επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη Ηλικίας έως 30 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός Μισθός Ιδανικό περιβάλλον εργασίας

14 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας. Απαραίτητη προϋπόθεση, τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι

14 Νοε
Πειραιάς [HOLIDAY LAND SA]

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά, αναζητά υπάλληλο αποθήκης, νέο έως 25 ετών, ευγενικό, για απασχόληση αποθήκης, φορτοεκφόρτωση, ξεχώρισμα παραγγελιών και άλλες βοηθητικές εργασίες αποθήκης. Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών. Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30 Ε - mail : stefdra@otenet.gr