02 Νοε

ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΜΠΑΡ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα για μπαρ σε καφέ μπαρ στην Αγίου Δημητρίου.
Επικοινωνία μόνο με sms στο 6937008880.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

11 Νοε
Θεσσαλονίκη [Τάσος]

Ζητείται κοπέλα έως 27 ετών, για service σε μπυραρία, περιοχή Μπότσαρη. Επικοινωνία μετά τις 15:00μμ.

01 Νοε
Θεσσαλονίκη [LLOYD * MARIAN CAFE-PATISSERIE]

Αρμοδιότητες: Bar - Service - Κουζίνα Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση παραγωγής cafe - barista Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης Απασχόληση LLOYD * MARIAN CAFE-PATISSERIE Ζητείται κοπέλα για cafe patisserie στα Διαβατά Θεσσαλονίκης Ελευθερίου Βενιζέλου 7 & Δημ. Καραολή Ώρες προσελεύσης για συνέντευξη στο μαγαζί: Καθημερινά 10:00-12:00 το πρωί Γιώργος

17 Οκτ
Θεσσαλονίκη [SHOPPING NOW]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΤΑΙΡΙΑΣ e-shop.

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [ZOUROS TRAVEL est 1966]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Δ+ΠΕΙ+ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΠΛΕΟΝ ΒΟNUS ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΤΗΤΑΣ

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΣΑΚΑΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ 4 ΩΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.