01 Νοε

Διανομέας(delivery) για πιτσαρία

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομέας(delivery) για πιτσαρία. Πρωινό ωράριο. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Νοε
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Διανομέα για Κρεπερί Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά Απαραίτητα Προσόντα: Κατοχή Δίκυκλου Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Παροχές: Ωρομίσθιο 4 ευρώ Ασφάλιση Ωράριο Εργασίας: 17:00 - 00:00  Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Ζητείται διανομέας για εργασία σε κατάστημα ανταλλακτικών. Η εργασία αφορά διανομή σε συνεργεία και ΚΤΕΛ. Προϋπηρεσία θα θεωρηθεί στα συν. Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email, αναφέροντας την θέση που αφορά η ήνα περάσουν από το κατάστημα μας (ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΠΕ) επί της Κατσιμίδη 60.

18 Νοε
Θεσσαλονίκη [pizzamassimo]

διανομέας φαγητού Αρμοδιότητες: διανομή φαγητού, 5-11 το απόγευμα Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα για μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: γνώση της ανατολικής Θεσσαλονίκης

18 Νοε
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για βραδινές ώρες εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλεφωνική επικοινωνία μετά τη 1μμ, εκτός Δευτέρας ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1μμ, εκτός Δευτέρας).

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [SUPPLIES & SOLUTIONS]

Εμπορική επιχείρηση στον κλάδο τροφοδοσίας & αναλώσιμα μαζικής εστίασης με εγκαταστάσεις στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης, ζητάει οδηγό - διανομέα για εξυπηρέτηση-παράδοση παραγγελιών στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Η θέση αφορά σε εργασία Δευτέρα - Παρασκευή με ωράριο 9:00-17:00, για πρόσληψη με σύμβαση αορίστου χρόνου και όχι προσωρινή ανάγκη Αρμοδιότητες: Βασικές αρμοδιότητες είναι να ετοιμάζει τις παραγγελίες των πελατών και να τις παραδίδει στους πελάτες. Απαραίτητα...

... Προσόντα: Απαραίτητη προϋπόθεση είναι ο άνδρας υποψήφιος να διαθέτει κάρτα μακροχρόνια ανέργου του ΟΑΕΔ (κάρτα ανεργίας σε ισχύ πάνω από 1 χρόνο) και να έχει ηλικία 30-45 ετών, διότι θα προσληφθεί μέσω επιδοτούμενου προγράμματος.

Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητό επαγγελματικό δίπλωμα αλλά όχι απαραίτητο. Εμπειρία σε διανομή προϊόντων με van θα εκτιμηθεί επιπλέον.

Η εταιρία προσφέρει:. Παρέχεται βασικός μισθός και προ ιοντική εκπαίδευση.