31 Οκτ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ-ΤΕΧΝΙΤΕΣ-ΒΟΗΘΟΙ

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ, ΤΕΧΝΙΤΕΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΙ
Αρμοδιότητες: ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ 3 ΧΡΟΝΩΝ
Επιθυμητά Προσόντα: ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ ΛΥΚΕΙΟΥ
Η εταιρία προσφέρει: ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ

Telephone
ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΑΚΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

11 Νοε
Αθήνα [SMARTPHARMACY]

Έμπειροι Τεχνίτες γυψοσανίδας με γνώση ελαιοχρωματισμών, ζητούνται από μεγάλη κατασκευαστική εταιρεία με έδρα το Νέο Ηράκλειο Αττικής. Μόνιμη εργασία, ικανοποιητικές αποδοχές συν μπόνους, άμεση πρόσληψη.

11 Νοε
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθούς Σερβιτόρου για Καφέ-Μπαρ Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Μέρες Εργασίας: Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή Ωράρια: Κυλιόμενα Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

07 Νοε
Ηράκλειο [etaireia]

γραμματειακή υποστήριξη, εξυπηρέτηση πελατών,(αποστολή βιογραφικού και φωτ/φίας) Αρμοδιότητες: γραμματεία Απαραίτητα Προσόντα: απόφοιτη τ.ει. ή α.ε.ι., έως 30 ετών Επιθυμητά Προσόντα: αγγλικά καλά

05 Νοε
Πανελλήνια [Restaurant Rhodos]

Περιγραφή θέσης: Ζητούνται 2 βοηθοί κουζίνας (μεμονωμένα άτομα ή ζευγάρι) για εργασία στην κουζίνα του εστιατορίου μας Restaurant Rhodos, Rudolstadt Ωράριο Λειτουργίας της επιχείρησης μας: Δευτέρα έως Πέμπτη: 17.00 - 24.00 Παρασκευή έως Κυριακή: 11.30 - 14.30 και 17.00 - 24.00 Παροχές: Μισθός (1.100 € - 1.200 €) Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή

05 Νοε
Αθήνα [Γιάννα]

Μανικιούρ - Πεντικιούρ, Τεχνίτες Αρμοδιότητες: Μανικιούρ, Πεντικιούρ, Θεραπευτικό πεντικιούρ, Τεχνητά Νύχια (τζελ-ακρυλικό), Nail Art Απαραίτητα Προσόντα: 1-2 έτη προϋπηρεσία σε κατάστημα Επιθυμητά Προσόντα: Αποτρίχωση (κερί, κλωστή) Η εταιρία προσφέρει: Μισθός, ασφάλιση