31 Οκτ

ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άμεση πρόσληψη, από Τεχνική Εταιρεία στην Αθήνα, Αρχιτεχνίτη Υδραυλικού για μόνιμη 8ωρη, 5ήμερη εργασία.
Μηνιαίες αποδοχές, Ασφάλιση, Εκπαίδευση.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

ICON GROUP ΤΕΧΝΙΚΗ
www.iconstruction.gr

Η Icon Group εξειδικεύεται στον σχεδιασμό, την προμήθεια, κατασκευή, εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία και συντήρηση Ηλεκτρομηχανολογικών εφαρμογών, με ολοκληρωμένες λύσεις. Η εταιρεία δραστηριοποιείται στο χώρο από το 1978.

Σχετικες Αγγελιες

06 Νοε
Αθήνα [ΣΑΜΑΡΑΣ]

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ Προφίλ υποψηφίου: •Πτυχίο- Άδεια ειδικότητας •Απαραίτητη προϋπηρεσία •Ηλικία 23-28 με διάθεση για εργασία Δεξιότητες υποψηφίου: •Επικοινωνιακές δεξιότητες •Ευγένεια και Επαγγελματισμός •Ευστροφία και ικανότητα αναζήτησης λύσεων •Ευσυνειδησία και προσοχή •Μαθηματική και μηχανική ικανότητα

29 Οκτ
Αθήνα [ELINCO A.E.]

Ζητούνται έμπειροι Υδραυλικοί και Βοηθοί Υδραυλικού για άμεση πρόσληψη από εταιρεία εγκατάστασης συστημάτων πυρόσβεσης και κατάσβεσης. Απαραίτητα Προσόντα: • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη για τους βοηθούς υδραυλικού) • Διάθεση για εργασία • Συνέπεια και επαγγελματισμός Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email ή τηλεφωνική επικοινωνία στο παρακάτω τηλέφωνο (κα Κωστοπούλου).

12 Νοε
Αθήνα [WELLNESSCOACH]

Αρμοδιότητες: Παροχή υπηρεσιών Απαραίτητα Προσόντα: Άνω τον 18 χρόνων Επιθυμητά Προσόντα: Γνώστης H/Y και social media Η εταιρία προσφέρει: συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική υποστήριξη με δυνατότητα καριέρας Μόνο σοβαρές προτάσεις.

12 Νοε

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ άνω των 18 ετών ζητούνται για άμεση εργασία και άμεσες αποδοχές. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία , ευχάριστη προσωπικότητα, βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ. Εμπειρία στην πώληση θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχεται σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, εκπαίδευση και καθοδήγηση, καθώς και προοπτικές εξέλιξης.

12 Νοε

ΑΜΕΣΑ ΑΤΟΜΑ ζητούνται, από εμπορική επιχείρηση Υγιεινών Τροφίμων ως πωλητές . Παρέχεται συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική υποστήριξη με δυνατότητα καριέρας. Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ για ΡΑΝΤΕΒΟΥ ή στείλτε μας το βιογραφικό στο παρακάτω e-mail.