30 Οκτ

ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ - ΜΕΣΙΤΕΣ

Περαία Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ALPHA DEAL Κτηματομεσιτική: Ζητάμε Νέο-α Συνεργάτη 25-40 ετών, για τις περιοχές Πειραιά, Νότια και Δυτ.Προάστια, με Ικανότητα στην επικοινωνία,όρεξη για εργασία και Θέληση για επιτυχία.

Απαραίτητα προσόντα: απόφοιτος Λυκείου, καλές γνώσεις Η/Υ, αγγλικά, μεταφορικό μέσο. Η κατοχή δικύκλου θεωρείτε επιπλέον προσόν.

Παρέχεται συνεχής Εκπαίδευση, Επιμόρφωση, Υποστήριξη από έμπειρο στέλεχος στην διαχείριση και ανάπτυξη πωλήσεων.

Ισχυρή προβολή ακινήτων, πελατολόγιο, χαρτοφυλάκιο ακινήτων.

Αν ενδιαφέρεστε να εργαστείτε με σοβαρότητα, αξιοπιστία και δυναμικότητα σαν ελεύθερος επαγγελματίας, δίδονται έξοδα κίνησης και μισθός αρχικά, συν ποσοστά επί των προμηθειών από τις συναλλαγές. Σίγουρη επαγγελματική εξέλιξη στο REAL ESTATE.
Στείλτε μας βιογραφικό σημείωμα : alphadealrealestate@gmail.com και κατόπιν αξιολόγησης θα σας σταλεί πρόσκληση για συνέντευξη.
Αμοιβή αναλόγως προσόντων χωρίς όριο.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [RE/MAX]

Η ευκαιρία συνεργασίας που ζητάμε στη Re/ max living Καλαμαριάς, απευθύνεται σε μεσίτες, πολ.μηχανικούς, αρχιτέκτονες, επιχειρηματίες που θέλουν να δραστηριοποιηθούν στο χώρο του real estate. Ο παγκόσμιος κολοσσός του real estate Re/ max σας βοηθά με τις εκπαιδεύσεις της να μεγιστοποιήσετε τις ικανότητές σας, γνώσεις σας. Σκοπός σας μια επιτυχημένη σταδιοδρομία στο χώρο του real estate. Σκοπός μας οι καλοί συνεργάτες προς ικανοποίηση του μεγάλου πελατολογίου...

... μας.
Ελάτε να γνωριστούμε από κοντά και να συζητήσουμε την αμοιβή σας.