30 Οκτ

Ζητειται οδηγός νταλίκας

Θήρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητείται οδηγός νταλίκας με δίπλωμα 5ης κατηγορίας στη Σαντορίνη, για μόνιμη απασχόληση.
Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο παρακάτω τηλέφωνο.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Οκτ
Αθήνα [Κ Γ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ έμπειρος οδηγός, από Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα στην Κηφισιά Αττικής. Απαιτούμενα προσόντα: ηλικία 25-40 ετών, άριστη γνώση Ελληνικών, δίπλωμα οδήγησης Ε' κατηγορίας. Ικανοποιητικές αποδοχές & ασφάλιση. Απαραίτητα, συστάσεις.

21 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται οδηγός από εταιρία ειδών υγιεινής - πλακιδίων έως 35 ετών .Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας. Αποστολή βιογραφικού στο email:loukasbagno@gmail.com ή στο fax:2310464981. Επικοινωνία 10:00-14:00 στο τηλ:2310661000

18 Οκτ
Ρέθυμνο [crete-taxi-service]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Δ1' κατηγορίας & ΚΑΡΤΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ. Έως 35 ετών, για απασχόληση την καλοκαιρινή περίοδο 2020 (από 15 Απριλίου έως 15 Οκτωβρίου) από τουριστικό γραφείο στο Ρέθυμνο. Απαραίτητα η πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας, η επιπλέον γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα. Απαραίτητη προϋπηρεσία & όρεξη για δουλειά. Παροχές: Μισθός, δώρα, επιδόματα, ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ Βιογραφικά με φωτογραφία στο παρακάτω e-mail.

14 Νοε
Αθήνα [ΕΠΕΞΥΛ Α.Ε]

Ένα από τα μεγαλύτερα εργοστάσια Ξυλουργικών κατασκευών με έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά Εργοδηγό με εμπειρία στις Ξυλουργικές εργασίες. Αρμοδιότητες: ● Ενημερώνεται από την Παραγωγική Διεύθυνση για τα νέα έργα ● Παρακολουθεί την πορεία της παραγωγής καθημερινά σε συνεργασία με την Κεντρική, την Τεχνική και την Παραγωγική Διεύθυνση. ● Διαχειρίζεται και δίνει λύσεις σε τυχόν προβλήματα που παρουσιάζονται κατά την παραγωγική διαδικασία. ●...

... Συνεργάζεται με το Τμήμα Προμηθειών για τις πρώτες ύλες που χρειάζεται για την υλοποίηση των έργων
● Είναι υπεύθυνος για την ποιοτική παράδοση κάθε έργου εντός του συμφωνηθέντος χρονοδιαγράμματος

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει:
● Τουλάχιστον 3 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εργοστάσιο Ξύλινων κατασκευών
● Γνώση Η/Υ
● Οργανωτικές ικανότητες, προσοχή στη λεπτομέρεια, ομαδικό πνεύμα

Η εταιρία προσφέρει:
● Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων
● Εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον
● Συνεχόμενη εκπαίδευση
● Προοπτικές εξέλιξης

Τηλ. 2108145871 έσωτ. 203

Tags:

14 Νοε
Θήρα [Στελλα]

ζητείται νεαρή κυρία για μόνιμη απασχόληση φύλαξης ηλικιωμένης κυρίας στη Σαντορίνη. Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο παρακάτω τηλέφωνο.