30 Οκτ

Κρεοπώλης με πτυχίο

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ στην Γλυφάδα ζητεί κρεοπώλη άντρα ή γυναίκα με βεβαίωση σχολής, για μόνιμη εργασία.
Μισθός ικανοποιητικός, πλήρη απασχόληση.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Νοε
Πειραιάς [Ι ΔΗΜΟΥΛΗΣ Κ ΣΙΑ ΕΕ]

Η εταιρία Spectrum NDT, ζητά νέο υπάλληλο, ηλικίας έως 27 ετών,απόφοιτο ΤΕΙ Ναυπηγικής ή Μηχανολογίας για εργασίες στο πεδίο σε εφαρμογές Μη Καταστρεπτικών Ελέγχων (NDT – Non Destructive Testing).

11 Νοε
Πειραιάς [Gowriting]

Σου αρέσει να δουλεύεις χωρίς επίβλεψη και να αμείβεσαι με βάση το αποτέλεσμα που φέρνεις; Ζητούνται φοιτητές (Πάντειο, ΠΑΠΕΙ, Καποδιστριακό, Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών) δραστήριοι και κοινωνικοί, για προώθηση πωλήσεων εκπαιδευτικών υπηρεσιών! Η εργασία είναι κατάλληλη για άτομα που θέλουν να αποκτήσουν εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων. Ιστοσελίδα: https://gowriting.gr/el/university-students-2/ Στοιχεία επικοινωνίας: gowriting@outlook.com.gr (αποστολή...

08 Νοε
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Κρεοπώλη για Κρεοπωλείο Περιοχή: Ηλιούπολη, Αττική Απαραίτητα προσόντα: Άδεια Κρεοπώλη Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός 1000 Ασφάλιση. Μέρες Εργασίας: Δε-Σα Ωράριο: 10:00 - 18:00 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

07 Νοε
Πειραιάς [ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΑ ΕΙΔΗ]

Εταιρεία Ναυτιλιακών ειδών με έδρα στον Πειραιά, ζητά νέο έως 30 χρονών, επικοινωνιακό, δραστήριο, με πολύ καλή γνώση Η/Υ, Αγγλικών και κάτοχος διπλώματος ΙΧ και μηχανής.

07 Νοε
Πειραιάς [HOLIDAY LAND SA]

ΑΝΩΝΥΜΗ εμπορική Εταιρεία στον Πειραιά, ζητά γραμματέα Διεύθυνσης, έως 30 ετών, για διοικητική υποστήριξη γραφείου με άριστη γνώση Αγγλικών, Υπολογιστή και e - shops. Επιθυμητά προσόντα: Γνώση χειρισμού social media, Facebook και Λογιστικού προγράμματος : Atlantis. Βασικός μισθός. Αποστολή βιογραφικών με φωτογραφία στο παρακάτω e-mail.