30 Οκτ

Βοηθός Λογιστή

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Λογιστή σε Λογιστικό Γραφείο.

Περιοχή: Νέα Μουδανιά, Χαλκιδικής

Απαραίτητα προσόντα:
2 χρόνια προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο
Γνώσεις Μισθοδοσίας
Epsilon Net
Γνώση σε βιβλία Β & Γ κατηγορίας

Παροχές:
Μισθός Βασικός
Ασφάλιση

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

23 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λογιστή/ Βοηθό Λογιστή για Λογιστικό Γραφείο Περιοχή: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 5 χρόνια προϋπηρεσία σε βιβλία γ' κατηγορίας Γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Ισραηλινών θα θεωρηθεί προσόν Δίπλωμα οδήγησης θα εκτιμηθεί Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

11 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Από λογιστική εταιρεία ζητείται λογιστής/τρια για συνεργασία. 1. Τήρηση λογιστικών εταιρειών Β και Γ κατηγορίας 2. Μισθοδοσία 3. Λογιστικές συμβουλές Απαραίτητη προϋπόθεση προηγούμενη εμπειρία - εργασίας στα λογιστικά. Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email. Κατόπιν της απάντησης σας στο email, θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη.

06 Νοε
Θεσσαλονίκη [Μελίνα]

Ζητείται οικιακή βοηθός στο Φίλυρο. Εργασία 8 ώρες την εβδομάδα. Αμοιβή 135€ το μήνα. Επικοινωνία - Μελίνα

03 Νοε
Θεσσαλονίκη [Πουρλιδας Χάρης]

Βοηθός τεχνίτη για σιδεροκατασκευές Αρμοδιότητες: Βοηθητικές εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνική γλώσσα Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση

23 Οκτ
Αθήνα [ACTIONLINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά Βοηθό Λογιστή στην Αθήνα. Περιγραφή θέσης: -1-2 χρόνια εμπειρία σε λογιστικό γραφείο -Έκδοση, έλεγχος & καταχώριση παραστατικών, λογιστικές εγγραφές -Υποστηρικτικές εργασίες της ομάδας του λογιστηρίου -Εξωτερικές εργασίες σχετικές με τις διαδικασίες του τμήματος Απαραίτητα προσόντα: -1-2 χρόνια εμπειρία σε λογιστικό γραφείο -Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. ( Λογιστικής / Οικονομικής...

... κατεύθυνσης)
-Άριστη γνώση χειρισμού ERP SoftOne - MS Office (XLS, WORD), & ταχύτητα καταχώρισης
-Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Επιθυμητά προσόντα:
-Οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
-Συνέπεια στα χρονοδιαγράμματα των εργασιών
-Επαγγελματισμός και εχεμύθεια

Παρέχεται: Πενθήμερη απασχόληση - Περιοχή Κολωνάκι

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο 4u@actionline.gr ή ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της ACTIONLINE ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο.

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.