29 Οκτ

Barista

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Barista - Μπουφέ σε καφετέρια.

Περιοχή:  Μοσχάτο, Αττικής

Αρμοδιότητες:
Παραγωγή Ροφημάτων

Απαραίτητα προσόντα:
Προϋπηρεσία σε παραγωγή καφέ & ροφημάτων

Παροχές:
Ημερομίσθιο
Ασφάλιση
Εξαήμερη εργασία Δε-Σα
Ωράρια κυλιόμενα 07:00 - 14:00

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

12 Νοε
Έδεσσα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista για Καφετέρια Περιοχή: Παλαιός Άγ. Αθανάσιος (Καϊμακτσαλάν) Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση σε παραγωγή καφέ Παροχές: Ημερομίσθιο 40 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή Μέρες εργασίας Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή και όλες τις γιορτές χειμερινής σεζόν Σεζόν από Νοέμβρης έως Απρίλη Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

07 Νοε
Αθήνα [Christakopoulou Vicky]

Ζητείται Barista- barwoman ευπαρουσίαστη για τη θέση της Barista- Barwoman στο La nuit cafe (Κύπρου 39, Άγιοι Ανάργυροι Αττικής). Απογευματινή/βραδινή βάρδια. 25/30€. Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. Αρμοδιότητες: καφέ-ποτά και βασικές καθαριότητες Απαραίτητα Προσόντα: μητρική γλώσσα ελληνική Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Η εταιρία προσφέρει: ένσημα

14 Οκτ
Αθήνα [CELLINI ESPRESSO]

Ζητείται ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ, από εταιρεία εισαγωγής και εμπορίας καφέ, με δραστηριότητα στον τομέα HORECA. Προϋπηρεσία στον τομέα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Απαραίτητο βιογραφικό. Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την ανάπτυξη νέου πελατολογίου στην περιοχή της Αττικής καθώς επίσης και για την διατήρηση του υφιστάμενου πελατολογίου. ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ : Πολύ καλή γνώση της αγοράς HORECA και ειδικότερα του χώρου της καφεστίασης. Συμμετοχή...

... σε κλαδικές εκθέσεις και εκθέσεις HORECA. Ευχέρεια στην επικοινωνία και ικανότητα στην διαπραγμάτευση, εστίαση στην επίτευξη στόχων, ικανότητα οργάνωσης και ευελιξία, ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας καθώς επίσης και η δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας. Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων.
Κάτοχος διπλώματος (Ι.Χ.) Β΄ κατηγορίας. Γνώση Αγγλικών (επίπεδο Lower). Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών(Μισθός & bonus), Εταιρικό τηλέφωνο & αυτοκίνητο(I.X.), Έξοδα μετακίνησης, Προοπτική εξέλιξης.

Tags:

12 Νοε
Αθήνα [WELLNESSCOACH]

Αρμοδιότητες: Παροχή υπηρεσιών Απαραίτητα Προσόντα: Άνω τον 18 χρόνων Επιθυμητά Προσόντα: Γνώστης H/Y και social media Η εταιρία προσφέρει: συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική υποστήριξη με δυνατότητα καριέρας Μόνο σοβαρές προτάσεις.

12 Νοε

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ άνω των 18 ετών ζητούνται για άμεση εργασία και άμεσες αποδοχές. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία , ευχάριστη προσωπικότητα, βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ. Εμπειρία στην πώληση θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχεται σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, εκπαίδευση και καθοδήγηση, καθώς και προοπτικές εξέλιξης.