29 Οκτ

Βοηθός ή τεχνίτης για σίδερα κ αλουμίνια

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης
Η εταιρία προσφέρει: Ασφαλιστική κάλυψη

Telephone
Λυκουδης παναγιωτης

Σχετικες Αγγελιες

06 Νοε
Αθήνα [ΣΑΜΑΡΑΣ]

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ Προφίλ υποψηφίου: •Πτυχίο- Άδεια ειδικότητας •Απαραίτητη προϋπηρεσία •Ηλικία 23-28 με διάθεση για εργασία Δεξιότητες υποψηφίου: •Επικοινωνιακές δεξιότητες •Ευγένεια και Επαγγελματισμός •Ευστροφία και ικανότητα αναζήτησης λύσεων •Ευσυνειδησία και προσοχή •Μαθηματική και μηχανική ικανότητα

29 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας - Βοηθητικό Προσωπικό για καφετέρια. Περιοχή: Ταύρος, Αττική Αρμοδιότητες: Παρασκευή κρύων πιάτων Λάντζα Καθαριότητα Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Κυλιόμενο Ωράριο Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

17 Οκτ
Αθήνα [ΙΤΑΛΙΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ]

Βοηθός μάγειρα για κρύα κουζίνα σε Ιταλικό εστιατόριο στην Γλυφάδα. Αρμοδιότητες: Κρύα κουζίνα Απαραίτητα Προσόντα: Βοηθός μάγειρα Επιθυμητά Προσόντα: Έλληνας, εμπειρία, έως 30 ετών Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη ασφάλιση Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email, τηλ. από 12.00μμ-16.00μμ

11 Νοε
Αθήνα [Διγκας Αναστάσιος ΕΕ]

Η εταιρεία Δίγκας Γ. Ιατρικός Εξοπλισμός ζητεί: Σύμβουλο Πωλήσεων - Βιοϊατρικό Τεχνολόγο για το Κατάστημα των Αθηνών Απαραίτητα Προσόντα: • Ηλικία 25-40 ετών με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ • Προϋπηρεσία στο χώρο των πωλήσεων θα συνεκτιμηθεί • Καλή γνώση υπολογιστή και αγγλικών • Δίπλωμα οδήγησης • Ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης, προσανατολισμό στην επίτευξη στόχων, οργάνωση, ευελιξία και ομαδικό πνεύμα εργασίας ...

Προσφέρονται:
• Άριστο εργασιακό περιβάλλον
• Μισθός και bonus
• Εκπαίδευση στις νέες τεχνολογίες
• Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης σε μια αναπτυσσόμενη εταιρία

Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι παρακαλούνται να αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα σημειώνοντας τον κωδικό θέσης ΒΤ-001

Tags:

10 Νοε
Αθήνα [ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ]

Σε ασφαλιστικό γραφείο στην Καισαριανή, ζητείται κοπέλα για γραμματειακή υποστήριξη. Απαραίτητα προσόντα, άριστη γνώση υπολογιστών. Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.