29 Οκτ

Υδραυλικός

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται έμπειροι Υδραυλικοί και Βοηθοί Υδραυλικού για άμεση πρόσληψη από εταιρεία εγκατάστασης συστημάτων πυρόσβεσης και κατάσβεσης.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη για τους βοηθούς υδραυλικού)
• Διάθεση για εργασία
• Συνέπεια και επαγγελματισμός

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email ή τηλεφωνική επικοινωνία στο παρακάτω τηλέφωνο (κα Κωστοπούλου).

Telephone
ELINCO A.E.

Σχετικες Αγγελιες

06 Νοε
Αθήνα [ΣΑΜΑΡΑΣ]

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ Προφίλ υποψηφίου: •Πτυχίο- Άδεια ειδικότητας •Απαραίτητη προϋπηρεσία •Ηλικία 23-28 με διάθεση για εργασία Δεξιότητες υποψηφίου: •Επικοινωνιακές δεξιότητες •Ευγένεια και Επαγγελματισμός •Ευστροφία και ικανότητα αναζήτησης λύσεων •Ευσυνειδησία και προσοχή •Μαθηματική και μηχανική ικανότητα

31 Οκτ
Αθήνα [ICON GROUP TEXNIKH]

Άμεση πρόσληψη, από Τεχνική Εταιρεία στην Αθήνα, Αρχιτεχνίτη Υδραυλικού για μόνιμη 8ωρη, 5ήμερη εργασία. Μηνιαίες αποδοχές, Ασφάλιση, Εκπαίδευση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

15 Νοε
Αθήνα [HRSTRATEGY PRIVATE COMPANY]

Πελάτης μας, βιομηχανική επιχείρηση επαγγελματικής ψύξης και κλιματισμού, επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα Ενεργειακό Μηχανικό στην Αθήνα. Οι κατάλληλοι υποψήφιοι: Απόφοιτοι Πολυτεχνικής Σχολής ειδικότητας Μηχανολόγου Μηχανικού με κατεύθυνση στην Ενέργεια. Με άριστη γνώση Αγγλικής. Προκειμένου περί ανδρών να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις. Γνώση υπολογισμού του ενεργειακού δυναμικού των συστημάτων ψύξης και κλιματισμού. Επιθυμητά...

... επιπλέον προσόντα:
Γνώση Solidworks ή / και Metalix ή / και Inventor.
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχα καθήκοντα μελέτης ή / και σχεδιασμού ψυκτικών κυκλωμάτων.

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα απασχοληθεί στο τμήμα μελετών και σχεδιασμού εμπορικών εφαρμογών της εταιρίας με σύμβαση αορίστου χρόνου και πενθήμερη απασχόληση.
Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Tags:

14 Νοε
Αθήνα [Εμπορική - παραγωγική εταιρία]

Εταιρία ειδών συσκευασίας τροφίμων αναζητά υπεύθυνο πωλήσεων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων τουλάχιστον 5 χρόνια. Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά, γνώση του κλάδου της συσκευασίας. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση. Μόνο σοβαρά βιογραφικά.

14 Νοε
Αθήνα [Ι. Ν. Γαβαλάς]

Ζητούνται Τεχνίτες και Βοηθοί υδραυλικοί Απαραίτητα Προσόντα:Προϋπηρεσία ως υδραυλικός