29 Οκτ

Μοντέρ (επεξεργασίας βίντεο – σκηνοθεσία)

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καθήκοντα Θέσης: Απεικονίσεις σε 3D και Δημιουργία video graphics για εταιρικές εκδηλώσεις.
Απαραίτητες Προϋποθέσεις: Γνώση Προγραμμάτων, 3d Studio Max και After Effects. Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Προαιρετικά: Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε αντίστοιχη θέση θα ενισχύσει την υποψηφιότητα

Η θέση θα καλυφθεί από άτομο δημιουργικό, υπεύθυνο, με φαντασία, που να το χαρακτηρίζει το ομαδικό πνεύμα.

Παρακαλούμε αποστείλατε Βιογραφικό Σημείωμα και Δείγμα Εργασιών στο παρακάτω email.

ΚΤΗΜΑ ΜΕΣΟΓΑΙΑ ΘΕΑΣΙΣ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας. Απαραίτητη προϋπόθεση, τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι

14 Νοε
Αθήνα [Εμπορική - παραγωγική εταιρία]

Εταιρία ειδών συσκευασίας τροφίμων αναζητά υπεύθυνο πωλήσεων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε τμήμα πωλήσεων τουλάχιστον 5 χρόνια. Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά, γνώση του κλάδου της συσκευασίας. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση. Μόνο σοβαρά βιογραφικά.

14 Νοε
Αθήνα [Ι. Ν. Γαβαλάς]

Ζητούνται Τεχνίτες και Βοηθοί υδραυλικοί Απαραίτητα Προσόντα:Προϋπηρεσία ως υδραυλικός

14 Νοε
Αθήνα [ΕΠΕΞΥΛ Α.Ε]

Ένα από τα μεγαλύτερα εργοστάσια Ξυλουργικών κατασκευών με έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά Εργοδηγό με εμπειρία στις Ξυλουργικές εργασίες. Αρμοδιότητες: ● Ενημερώνεται από την Παραγωγική Διεύθυνση για τα νέα έργα ● Παρακολουθεί την πορεία της παραγωγής καθημερινά σε συνεργασία με την Κεντρική, την Τεχνική και την Παραγωγική Διεύθυνση. ● Διαχειρίζεται και δίνει λύσεις σε τυχόν προβλήματα που παρουσιάζονται κατά την παραγωγική διαδικασία. ●...

... Συνεργάζεται με το Τμήμα Προμηθειών για τις πρώτες ύλες που χρειάζεται για την υλοποίηση των έργων
● Είναι υπεύθυνος για την ποιοτική παράδοση κάθε έργου εντός του συμφωνηθέντος χρονοδιαγράμματος

Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει:
● Τουλάχιστον 3 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε εργοστάσιο Ξύλινων κατασκευών
● Γνώση Η/Υ
● Οργανωτικές ικανότητες, προσοχή στη λεπτομέρεια, ομαδικό πνεύμα

Η εταιρία προσφέρει:
● Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων
● Εργασία σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον
● Συνεχόμενη εκπαίδευση
● Προοπτικές εξέλιξης

Τηλ. 2108145871 έσωτ. 203

Tags:

14 Νοε
Αθήνα [ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ]

Ζητείται άτομο, από εμπορική επιχείρηση, με ειδίκευση στη κοσμετική για συνεργασία. Άμεσο ξεκίνημα, υψηλά κέρδη, πλήρης εκπαίδευση. Απαραίτητα προσόντα: θέληση για δουλειά και στόχοι προς εκπλήρωση. Εκπαίδευση δημοτικό και άνω, dress code business casual Αμοιβή με προμήθεια.