25 Οκτ

Σερβιτόρος

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχείο 5* αναζητά σερβιτόρους για τη νέα σαιζόν.
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 5* Ξενοδοχείου, γνώση αγγλικών.
Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα, συνεργάσιμος.
Η εταιρία προσφέρει: Πολύ καλές αποδοχές, άριστο εργασιακό περιβάλλον, ασφάλιση.

Ξενοδοχείο στην Κύπρο

Σχετικες Αγγελιες

18 Νοε
Νικήτη [Amantes Villas & Suites]

Στο ολοκαίνουριο AMANTES VILLAS & SUITES, σε ένα μαγευτικό τοπίο μπροστά στη θάλασσα της Νικήτης Χαλκιδικής, αναζητούμε άτομα, για την σεζόν 2020, για πλήρη απασχόληση για τις εξής θέσεις: Καμαριέρες, Επαγγελματίες Σερβιτόροι, Βοηθοί Κουζίνας. Ζητούμενα προσόντα: • Ομαδικό πνεύμα • Επικοινωνιακές ικανότητες • Επαγγελματική συμπεριφορά • Καθαρή και περιποιημένη παρουσία • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση • Γνώση ξένης γλώσσας (προαιρετικά) Η επιχείρηση...

... προσφέρει:
• Διαμονή
• Ημιδιατροφή
• Εποχική απασχόληση (5–7 μήνες)
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Tags:

11 Νοε
Έδεσσα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για Καφετέρια Περιοχή: Έδεσσα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

19 Νοε
Δράμα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρους-ες για Καφετέρια. Περιοχή:Δράμα Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία ως σερβιτόρος/α σε καφέ. Παροχές: Μισθός 650 ευρώ Ασφάλιση.