24 Οκτ

ΕΡΓΑΤΗΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΡΓΑΤΗΣ
Αρμοδιότητες: ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ, ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ ΚΤΙΡΙΩΝ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΜΙΚΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ
Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ-ΜΠΟΝΟΥΣ

Telephone
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

22 Οκτ
Αθήνα [ΥΔΡΟΠΛΑΝ Α.Ε.]

Η ΥΔΡΟΠΛΑΝ Α.Ε αποτελεί το εμπορικό κομμάτι του ομίλου εταιρειών ΤΕΧΝΕΚ Α.Ε. Αντικείμενο της εταιρείας είναι η προμήθεια υλικών υψηλής τεχνολογίας για δίκτυα αποχέτευσης, ύδρευσης, σηπτικά συστήματα επεξεργασίας λυμάτων καθώς και συστήματα στήριξης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων για κάθε εφαρμογή. Αναζητούμε τους κατάλληλους υποψήφιους που θα καλύψουν την θέση του Πωλητή. Καθήκοντα: • Υπεύθυνος/η διαχείρισης και ανάπτυξης του πελατολογίου • Ενημέρωση...

... πελατών για νέα προϊόντα
• Συνεχής υποστήριξη πελατών πριν αλλά και μετά την πώληση
• Παραγγελιοληψία
• Εφαρμογή της εμπορικής & πιστωτικής πολιτικής της εταιρίας
• Συμμετοχή σε εκθέσεις που συμμετέχει η εταιρεία

Απαραίτητα Προσόντα:
• Οργανωτικές ικανότητες και ομαδικό πνεύμα
• Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή ικανότητα
• Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ/ΤΕΙ) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Προηγούμενη προϋπηρεσία στον κλάδο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
• Αρίστη γνώση Η/Υ , MS Office
• Αρίστη γνώση Αγγλικών
• Δίπλωμα ΄Β κατηγορίας

Η εταιρία προσφέρει:
• Αυτοκίνητο και εταιρικό τηλέφωνο
• Συνεχής εκπαίδευση
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
• Ευκαιρίες εξέλιξης

Κωδικός θέσης: Η.06

Tags:

18 Νοε
Αθήνα [Χριστίνα Μενελάου]

Εμπορική Εταιρεία Αρμοδιότητες: Τομέα Πωλήσεων Απαραίτητα Προσόντα: Εργατηκότητα & Μεθοδηκότητα Η εταιρία προσφέρει: Υποστήριξη & Εκπαίδευση

29 Οκτ
Αθήνα [Δημήτρης Μπουρνούς]

Γραμματειακή υποστήριξη Αρμοδιότητες: Ανεύρεση και καταγραφή πολιτιστικών εκδηλώσεων Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις υπολογιστή και γραμματειακής υποστήριξης Επιθυμητά Προσόντα: Καλή χρήση Facebook και τυφλό σύστημα πληκτρολόγησης Η εταιρία προσφέρει: Αμοιβή με την ώρα.

23 Οκτ
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΑΒΕΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΒΟΗΘΗΤΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΗ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ.

22 Οκτ
Αθήνα [Κ Γ]

ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΉ εταιρεία με έδρα στην Κηφισιά Αττικής, ζητεί εργάτη, για μόνιμη εργασία. Απαραίτητα προσόντα, ηλικία 25-40 ετών, εμπειρία σε οικοδομικές εργασίες, άριστη γνώση Ελληνικών. Απαραίτητα, συστάσεις. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές & ασφάλιση.