24 Οκτ

AGENTS call center

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Άτομα ανεξάρτητου ηλικίας, ζητούνται από εταιρεία παροχής ηλεκτρικού ρεύματος στο Μοναστηράκι.
Παρέχονται εκπαίδευση ,σταθερός μισθός, ένσημα και BONUS παραγωγικότητας
Τηλ. επικοινωνίας: 2103248572, 6909235115

Telephone
T & A

Σχετικες Αγγελιες

01 Νοε
Αθήνα [Actionline]

Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση εξυπηρέτησης πελατών σε τηλεφωνικό κέντρο. - Τηλεφωνική υποστήριξη & εξυπηρέτηση πελατών - Διαχείριση αιτημάτων εισερχόμενων κλήσεων, επίλυση τεχνικών και άλλων προβλημάτων - Δημιουργία στέρεων σχέσεων με πελάτες εξυπηρετώντας τους γρήγορα, αποτελεσματικά & με απόλυτο επαγγελματισμό Προσόντα: - Θέληση για εργασία και επαγγελματική εξέλιξη -...

... Απόφοιτοι Λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
- Εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο (σε εταιρείες τηλεπικοινωνίας, ασφαλιστικού τομέα, ενέργειας)
- Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
- Εξοικείωση με χρήση Η/Υ

Παροχές:
- Υψηλές αμοιβές και ασφάλιση
- Πενθήμερη part- time απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
- Συνεχής υψηλού επιπέδου εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Tags:

21 Νοε
Αθήνα [Γκυζη]

Αναζητώ Κομμώτρια για κατ' οίκον Χτένισμα, Ίσιωμα, 2 φορές την εβδομάδα. Περιοχή Γκύζη. Αμοιβή 5 Ευρώ.

21 Νοε
Αθήνα [dafi-dafi]

Εταιρεία κατασκευής επίπλου, αναζητά Ξυλουργό - Σκελετοποιό.

21 Νοε

Εταιρεία κατασκευής επίπλου, αναζητά Γαζωτή-Γαζώτρια για την κατασκευή επενδεδυμένων επίπλων. Απαραίτητη η γνώση χειρισμού ηλεκτρικής ραπτομηχανής.

21 Νοε

Εταιρεία κατασκευής επίπλων, αναζητά Ταπετσέρη και Βοηθός Ταπετσέρη για την κατασκευή επενδεδυμένων επίπλων.