23 Οκτ

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ-ΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αγγλικών καθηγητής/ρια ζητείται από Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ.
Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

Telephone
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ

Σχετικες Αγγελιες

23 Οκτ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Ισπανικών καθηγητής/ρια ζητείται από Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

04 Νοε
Αθήνα [Βαρβιτσιωτης Γεώργιος]

Ζητείται Πωλητής-Πωλήτρια για το νομό Αττικής και νομό Αχαΐας , από εταιρεία οξοποιία με έδρα την Κόρινθο, για εμπόριο τροφίμων (με προϊόν όλα τα παράγωγα του ξυδιού). Απαραίτητα προσόντα: Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, Δίπλωμα οδήγησης Β΄ κατηγορίας, Κάτοχος αυτοκινήτου, Γνώση χειρισμού Η/Υ (Excel, Word), Συστάσεις Εργασιακό ωράριο: 5ήμερο: Δευτέρα – Παρασκευή Συνθήκες εργασίας: Πλήρης απασχόληση Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη και διατήρηση...

... πελατολογίου
Παροχές: Έξοδα μετακίνησης

Tags:

02 Νοε
Αθήνα [so easy]

Ζητείται καθηγήτρια/τής απόφοιτος αγγλικής φιλολογίας με εμπειρία στην προετοιμασία πτυχιακών τάξεων και γνώση τεχνολογικών μέσων διδασκαλίας για κέντρο ξένων γλωσσών δίπλα στο μετρό. Άμεση πρόσληψη και δυνατότητα πλήρους συνεργασίας. Περιοχή Νέος Κόσμος.

02 Νοε
Αθήνα [so easy neos kosmos]

Ζητείται καθηγήτρια/τής με εμπειρία στην προετοιμασία πτυχιακών τάξεων και γνώση τεχνολογικών μέσων διδασκαλίας, για εργασία σε κέντρο ξένων γλωσσών δίπλα στο μετρό του Αγίου Ιωάννη στον Νέο Κόσμο. Άμεση πρόσληψη και δυνατότητα πλήρους συνεργασίας. Περιοχή Νέος Κόσμος.

31 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλήτρια Λιανικής για αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας. Περιοχή: Χαλάνδρι, Αττική. Αρμοδιότητες: Υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος Συνεχής μέριμνα για τη βέλτιστη εικόνα του καταστήματος Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρη απασχόληση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.