22 Οκτ

ΕΠΟΠΤΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η διαφημιστική εταιρεία SENS CREATION ADVERTISING ζητά επιθεωρητή διανομών.
Ο επιθεωρητής θα αναλαμβάνει την διαχείριση και τροφοδοσία ομάδας διανομέων σχετικά με τη σωστή διανομή των εντύπων διαφόρων πελατών της εταιρίας.
Προσόντα:
Ηλικία 27-40ετών
Επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
Δίπλωμα οδήγησης & κάτοχος αυτοκινήτου
Προσφέρουμε:
Ελκυστικες αποδοχές και μπόνους επίτευξης στόχων
Συνεχή εκπαίδευση σε τεχνικές διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού
Σημαντικές προοπτικές εξέλιξης.

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

SENS CREATION

Σχετικες Αγγελιες

22 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Εταιρεία PROMOTION ζητά έμπειρο επόπτη εντυποδιανομής. Απαραίτητα προσόντα : 1. Απόφοιτος Λυκείου 2. Εμπειρία σε επιθεώρηση εβδομαδιαίας εντυποδιανομής μεγάλης εταιρίας και πολλών περιοχών εντός Αθηνών 3. Δίπλωμα οδήγησης και κατοχή μεταφορικού μέσου. Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω e-mail.

21 Νοε
Αθήνα [Γκυζη]

Αναζητώ Κομμώτρια για κατ' οίκον Χτένισμα, Ίσιωμα, 2 φορές την εβδομάδα. Περιοχή Γκύζη. Αμοιβή 5 Ευρώ.

21 Νοε
Αθήνα [dafi-dafi]

Εταιρεία κατασκευής επίπλου, αναζητά Ξυλουργό - Σκελετοποιό.

21 Νοε

Εταιρεία κατασκευής επίπλου, αναζητά Γαζωτή-Γαζώτρια για την κατασκευή επενδεδυμένων επίπλων. Απαραίτητη η γνώση χειρισμού ηλεκτρικής ραπτομηχανής.

21 Νοε

Εταιρεία κατασκευής επίπλων, αναζητά Ταπετσέρη και Βοηθός Ταπετσέρη για την κατασκευή επενδεδυμένων επίπλων.