22 Οκτ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Όμιλος εταιρειών ζητά 10 διανομείς για διανομή εντύπων door to door και καταλόγων.
Καθημερινή απασχόληση πρωί ή/και απόγευμα.
Μισθός, ασφάλιση.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

SENS CREATION

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

18 Νοε
Αθήνα [ΤΡΟΧΑΔΗΝ]

Οδηγός - Διανομέας φακέλων - δεμάτων εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος μοτοσυκλέτας Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικός μισθός

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [Στρατουδάκης ΕΠΕ]

Ζητείται διανομέας για εργασία σε κατάστημα ανταλλακτικών. Η εργασία αφορά διανομή σε συνεργεία και ΚΤΕΛ. Προϋπηρεσία θα θεωρηθεί στα συν. Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο παρακάτω email, αναφέροντας την θέση που αφορά η ήνα περάσουν από το κατάστημα μας (ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΠΕ) επί της Κατσιμίδη 60.

18 Νοε
Θεσσαλονίκη [pizzamassimo]

διανομέας φαγητού Αρμοδιότητες: διανομή φαγητού, 5-11 το απόγευμα Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα για μηχανάκι Επιθυμητά Προσόντα: γνώση της ανατολικής Θεσσαλονίκης

01 Νοε
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Διανομέα για αλυσίδα καφέ Take Away. Περιοχή: Πετρούπολη. Απαραίτητα προσόντα: Κατοχή Δίκυκλου Παροχές: Μισθός  3,5 ευρώ/ ώρα Ασφάλιση Μερική Απασχόληση (Τριήμερη) Θα προτιμηθούν υποψήφιοι από κοντινές περιοχές (Περιστέρι, Ανθούπολη, Αιγάλεω, Καματερό,  Άγιοι Ανάργυροι) Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

24 Οκτ
Αθήνα [Expresso cafe]

Ζητείται διανομέας