22 Οκτ

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Διανομείς ζητούνται από όμιλο εταιριών για πρωινή απασχόληση, μισθός, ασφάλιση.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

SENS CREATION

Σχετικες Αγγελιες

20 Οκτ
Αθήνα [Roma Pizza Αγιων Αναργυρων]

Ζητείται διανομέας στη Roma Pizza στους Αγίους Αναργύρους. Για πληροφορίες καλέστε στο 2102311555 ή στο 2102312555.

01 Νοε
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Διανομέα για αλυσίδα καφέ Take Away. Περιοχή: Πετρούπολη. Απαραίτητα προσόντα: Κατοχή Δίκυκλου Παροχές: Μισθός  3,5 ευρώ/ ώρα Ασφάλιση Μερική Απασχόληση (Τριήμερη) Θα προτιμηθούν υποψήφιοι από κοντινές περιοχές (Περιστέρι, Ανθούπολη, Αιγάλεω, Καματερό,  Άγιοι Ανάργυροι) Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

24 Οκτ
Αθήνα [Expresso cafe]

Ζητείται διανομέας

22 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Όμιλος εταιρειών ζητά 10 διανομείς για διανομή εντύπων door to door και καταλόγων. Καθημερινή απασχόληση πρωί ή/και απόγευμα. Μισθός, ασφάλιση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

22 Οκτ

Ζητούνται διανομείς για διανομή φυλλαδίων door to door σε περιοχές της Αττικής. Καθημερινή απασχόληση. Παρέχεται ικανοποιητικός μισθός και ασφάλιση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.