21 Οκτ

Νοσηλευτής-τρια

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Νοσηλευτής-τρια ζητείται από πρότυπη εταιρία παροχής νοσηλευτικών υπηρεσιών.
Απαραίτητα προσόντα άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, ευχάριστη προσωπικότητα.
Παρέχεται εταιρικό αμάξι.

Ιωσηφίδης Ιωάννης

Σχετικες Αγγελιες

22 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Ευρωνοσηλεία κατ οίκον]

εξωτερικός νοσηλευτής εντός της πόλης. Μετακίνηση με μηχανάκι ή αυτοκίνητο. Μερική απασχόληση με προοπτική πλήρης απασχόληση. Αρμοδιότητες: νοσηλευτής Απαραίτητα Προσόντα: άδεια ασκήσεως επαγγέλματος νοσηλευτή, δίπλωμα οδήγησης Α1& Β. Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: όχημα, νοσηλευτικό εξοπλισμό, ικανοποιητικό μισθό

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [ZOUROS TRAVEL est 1966]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Δ+ΠΕΙ+ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΠΛΕΟΝ ΒΟNUS ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΤΗΤΑΣ

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΣΑΚΑΒΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ 4 ΩΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Το γραφείο "Prestije-Sandanski" με πολλά χρόνια εμπειρίας, προσφέρει υπεύθυνα, άμεσα θέσεις εργασίας για γυναίκες έως 60 ετών, για φροντίδα ηλικιωμένων και αρρώστων ανθρώπων, στην Θεσσαλονίκη και επαρχία. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717 και 00359877522550. Επικοινωνία: 9.00-13.00, 17.30 - 19.30.

12 Νοε

Ζητείται κυρία για 24 - ωρη φροντίδα αρρωστου άτομου στον Ουρανούπόλη (Χαλκιδικής). κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30