21 Οκτ

Διανομέας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Διανομέα για Κρεπερί

Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά

Απαραίτητα Προσόντα:
Κατοχή Δίκυκλου

Επιθυμητά Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές:
Ωρομίσθιο 4 ευρώ
Ασφάλιση
Ωράριο Εργασίας: 17:00 - 00:00

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

20 Οκτ
Αθήνα [Roma Pizza Αγιων Αναργυρων]

Ζητείται διανομέας στη Roma Pizza στους Αγίους Αναργύρους. Για πληροφορίες καλέστε στο 2102311555 ή στο 2102312555.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Γενναδιο]

Ζητείται διανομέας από ψητοπωλείο στην περιοχή της Αγίου Δημητρίου. Πλήρης απασχόληση. Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται παρακάτω.

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [SUPPLIES & SOLUTIONS]

Εμπορική επιχείρηση στον κλάδο τροφοδοσίας & αναλώσιμα μαζικής εστίασης με εγκαταστάσεις στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης, ζητάει οδηγό - διανομέα για εξυπηρέτηση-παράδοση παραγγελιών στην πόλη της Θεσσαλονίκης. Η θέση αφορά σε εργασία Δευτέρα - Παρασκευή με ωράριο 9:00-17:00, για πρόσληψη με σύμβαση αορίστου χρόνου και όχι προσωρινή ανάγκη Αρμοδιότητες: Βασικές αρμοδιότητες είναι να ετοιμάζει τις παραγγελίες των πελατών και να τις παραδίδει στους πελάτες. Απαραίτητα...

... Προσόντα: Απαραίτητη προϋπόθεση είναι ο άνδρας υποψήφιος να διαθέτει κάρτα μακροχρόνια ανέργου του ΟΑΕΔ (κάρτα ανεργίας σε ισχύ πάνω από 1 χρόνο) και να έχει ηλικία 30-45 ετών, διότι θα προσληφθεί μέσω επιδοτούμενου προγράμματος.

Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητό επαγγελματικό δίπλωμα αλλά όχι απαραίτητο. Εμπειρία σε διανομή προϊόντων με van θα εκτιμηθεί επιπλέον.

Η εταιρία προσφέρει:. Παρέχεται βασικός μισθός και προ ιοντική εκπαίδευση.

Tags:

01 Νοε
Θεσσαλονίκη [Πιτσαρία]

Ζητείται διανομέας(delivery) για πιτσαρία. Πρωινό ωράριο. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΠΙΤΣΑΡΙΑ]

Ζητείται διανομέας(delivery) για πιτσαρία. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη