21 Οκτ

Προσωπικό Ασφαλείας - Security

Αίγιο Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Alfa Hellas Security, ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία σε αθλητικές διοργανώσεις.
Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ.
Πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

Telephone
Panagiotis Konstantinidis

Σχετικες Αγγελιες

21 Οκτ
Κόρινθος [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security, ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία σε αθλητικές διοργανώσεις. Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ. Πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

21 Οκτ
Αθήνα [ALFA HELLAS SECURITY]

21 Οκτ
Πάτρα [ALFA HELLAS SECURITY]

08 Νοε
Αίγιο [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Χημικό/Τεχνολόγο Τροφίμων για Εργοστάσιο Περιοχή: Αίγιο Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Χημικού ή Τεχνολόγου Τροφίμων (ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ) Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή, όχι απαραίτητη Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρης Απασχόληση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

05 Νοε
Θεσσαλονίκη [STYLEGLASS]

H εταιρεία STYLE GLASS ζητά άτομα πλήρους απασχόλησης για τον τομέα της Παραγωγής, σε Εργοστάσιο Εκτυπώσεων Μεταξοτυπίας σε γυάλινες συσκευασίες, στη Βιομηχανική Περιοχή στη Σίνδο. Για Βιογραφικά και τυχόν πληροφορίες στο παρακάτω email.