21 Οκτ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος καταστήματος Χρωμάτων - Σιδηρικών με απαραίτητη προϋπηρεσία.
Θέση εργασίας πλήρους ή μερικής απασχόλησης.
Κατάστημα, Εύοσμος Θεσσαλονίκης.

Απαραίτητα Προσόντα:
Προϋπηρεσία στο είδος.
Επικοινωνιακές ικανότητες, αποτελεσματικότητα, αμεσότητα.
Υπευθυνότητα και οργάνωση.

Η εταιρία προσφέρει:
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
Προοπτικές εξέλιξης.

Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

Telephone
ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ

Σχετικες Αγγελιες

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ- ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ, ΓΝΩΣΗ Η/Υ ( WINDOWS, E-MAIL, WORD, EXCEL ΚΤΛ) ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΥΠΑΡΞΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΕΙΣ

21 Νοε
Βόλος [ΕΜΠΟΡΙΚΗ]

Υπάλληλος γραφείου Αρμοδιότητες: Διεκπεραίωση εγγράφων, παραγγελιών κλπ Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας & Ηλεκτρονικού Υπολογιστή Επιθυμητά Προσόντα: Έως 30 ετών Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό περιβάλλον εργασίας με οκτάωρη απασχόληση

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ]

Καθηγητής Φυσικής ζητείται για μαθήματα σε φροντιστήριο στην Επανομή Θεσσαλονίκης. Καλέστε καθημερινά 14:00 - 21:00 στο παρακάτω τηλέφωνο.

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ]

Στέλεχος για το τμήμα εξαγωγών ζητείται από βιομηχανία στη ΒΙ.ΠΕ.Θ Σίνδου. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και άπταιστα αγγλικά. Αποστείλατε βιογραφικό στο παρακάτω email.

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΡΟΦΙΜΩΝ]

Αποθηκάριος ζητείται από βιομηχανία στη ΒΙ.ΠΕ.Θ Σίνδου. Επιθυμητή άδεια χειριστή κλαρκ και προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Αποστείλατε βιογραφικό στο παρακάτω email.