21 Οκτ

Οικιακή βοηθός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπέλα/κυρία έως 50-55 ετών, ζητείται για οικιακή βοήθεια σε πολυτελείας σπίτι, σε ηλικιωμένο ζευγάρι (σε πολύ καλή κατάσταση) στην Ολυμπιάδα - 24-ωρη εργασία.
κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 18.00-20.00

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

06 Νοε
Θεσσαλονίκη [Μελίνα]

Ζητείται οικιακή βοηθός στο Φίλυρο. Εργασία 8 ώρες την εβδομάδα. Αμοιβή 135€ το μήνα. Επικοινωνία - Μελίνα

03 Νοε
Θεσσαλονίκη [Πουρλιδας Χάρης]

Βοηθός τεχνίτη για σιδεροκατασκευές Αρμοδιότητες: Βοηθητικές εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνική γλώσσα Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση

30 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Λογιστή σε Λογιστικό Γραφείο. Περιοχή: Νέα Μουδανιά, Χαλκιδικής Απαραίτητα προσόντα: 2 χρόνια προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο Γνώσεις Μισθοδοσίας Epsilon Net Γνώση σε βιβλία Β & Γ κατηγορίας Παροχές: Μισθός Βασικός Ασφάλιση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

23 Οκτ

Η ManDynamic αναζητά Λογιστή/ Βοηθό Λογιστή για Λογιστικό Γραφείο Περιοχή: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 5 χρόνια προϋπηρεσία σε βιβλία γ' κατηγορίας Γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Ισραηλινών θα θεωρηθεί προσόν Δίπλωμα οδήγησης θα εκτιμηθεί Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Geotex]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΕΞΑΓΩΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ, ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΠΤΗΡΙΟΥ