21 Οκτ

Πωλήτρια-παρασκευάστρια καφέ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πωλήτρια-παρασκευάστρια καφέ
Αρμοδιότητες: πωλήσεις/παρασκευή ροφημάτων
Απαραίτητα Προσόντα: διάθεση για δουλειά, ευγένεια, γνώση καφέ
Επιθυμητά Προσόντα:ευγένεια
Η εταιρία προσφέρει:κανονική απασχόληση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

07 Νοε
Θεσσαλονίκη [Αρτοσταρ]

Ζητείται πωλήτρια, άνω των 20 χρονών, σε αρτοζαχαροπλαστειο στην περιοχή Κάτω Ηλιούπολη, με απαραίτητη προϋπηρεσία σε καφέ και πώληση. Ωράριο κυλιόμενο, 4-6 μεροκάματα την εβδομάδα. Αποδοχές σύμφωνα με αυτό που ορίζει ο νόμος. Ωράριο επικοινωνίας: 8.00-13.00 - Μιχάλης

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Στεφανος Σοφιανίδης/Stefansxxl]

Πωλήτρια στο κατάστημα μας. Θεσσαλονίκη Λαγκαδά 213 (Θεσσαλονίκη) Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών Αναπλήρωση, τακτοποίηση και σωστή τοποθέτηση προϊόντων Παραλαβή εμπορευμάτων Απαραίτητα Προσόντα: 3-5 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Ικανότητα επικοινωνίας Υπευθυνότητα και αξιοπιστία Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση

15 Νοε
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνη-ος Βάρδιας για Εστιατόριο Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε καταστήματα εστίασης (Μάρκα/Τσεκαδόρος) Γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός 800 ευρώ Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Κυλιόμενα Ωράρια Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

15 Νοε

Η ManDynamic αναζητά Πωλητές για Κατάστημα Κινητής Τηλεφωνίας Περιοχή: Αττική, Νέα Σμύρνη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε πωλήσεις & εξυπηρέτηση πελατών Επικοινωνιακός χαρακτήρας Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών θα θεωρηθεί προσόν Παροχές: Μισθός 600 ευρώ Ασφάλιση Μπόνους Εκπαίδευση Πενθήμερη εργασία Ωράριο καταστημάτων Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

14 Νοε
Θεσσαλονίκη [κα Φανή]

Σέρβις και παραγωγή Αρμοδιότητες: Σέρβις και παραγωγή Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακή με διάθεση για εργασία Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό και καλό κλίμα εργασίας