20 Οκτ

Οδηγός

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οδηγός για πενθήμερη εργασία
Αρμοδιότητες: μεταφορές εντός Αττικής
Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία
Επιθυμητά Προσόντα: 3 κατηγορίας δίπλωμα
Η εταιρία προσφέρει: τα βασικά
Βιογραφικό απαραίτητο για την προϋπηρεσία, να σταλεί με Email.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

06 Νοε
Αθήνα [Elviom]

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ Αρμοδιότητες: •Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων •Μεταφορά και διανομή εμπορευμάτων σε σημεία πώλησης Απαραίτητα Προσόντα: •Επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης Έ κατηγορίας •Γνώση κυκλώματος αποθήκης •Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες •Ικανότητα εργασίας και επικοινωνίας σε συνθήκες πίεσης •Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης επιχείρησης. Η εταιρία προσφέρει: Σταθερές Αποδοχές σύμφωνα με τη βαρύτητα...

... της θέσης και την αξιολόγηση
Καλό εργασιακό περιβάλλον.
Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.

Tags:

04 Νοε
Αθήνα [Ανθοπωλείο Fiorissimo]

Οδηγός και εργασίες ανθοπωλείου Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου Επιθυμητά Προσόντα: Αγγλικά Η εταιρία προσφέρει: 6 ήμερη εργασία - πλήρη απασχόληση

30 Οκτ
Θήρα [Αντώνης]

ζητείται οδηγός νταλίκας με δίπλωμα 5ης κατηγορίας στη Σαντορίνη, για μόνιμη απασχόληση. Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο παρακάτω τηλέφωνο.

16 Οκτ
Πανελλήνια [ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ - ΟΙΝΟΦΥΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Ε' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΕΙ, ΚΑΡΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ ΔΙΑΝΟΜΕΣ ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [ZOUROS TRAVEL est 1966]

ΟΔΗΓΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΥ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Δ+ΠΕΙ+ΨΗΦΙΑΚΗ ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΠΛΕΟΝ ΒΟNUS ΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟΤΗΤΑΣ