20 Οκτ

Ζητείται διανομέας σε πιτσαρία

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομέας στη Roma Pizza στους Αγίους Αναργύρους.
Για πληροφορίες καλέστε στο 2102311555 ή στο 2102312555.

Telephone
Σοφια Παπαδοπουλου

Σχετικες Αγγελιες

18 Νοε
Αθήνα [ΤΡΟΧΑΔΗΝ]

Οδηγός - Διανομέας φακέλων - δεμάτων εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος μοτοσυκλέτας Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικός μισθός

24 Οκτ
Αθήνα [Expresso cafe]

Ζητείται διανομέας

22 Νοε
Αθήνα [LIDS Medical]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής και συστημάτων laser, ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων, για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής. Απαραίτητα Προσόντα: Σχετική προϋπηρεσία σε πωλήσεις (Επιθυμητά σε χώρο αισθητικής ή υγείας), Επικοινωνιακές δεξιότητες, Διάθεση για εργασία Επιθυμητά Προσόντα: Αυτοκίνητο, Tablet, Κινητό

22 Νοε
Αθήνα [GR Μεταφορικη]

Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με γνώσεις χειρισμού γερανοφόρου, με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας, έως 50 ετών. Απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

22 Νοε
Αθήνα [GR Μεταφορική]

Ζητείται από μεταφορική εταιρεία, οδηγός με δίπλωμα Γ κατηγορίας, Έλληνας έως 40 ετών, γνώστης λεκανοπεδίου, απαραίτητη προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.