18 Νοε

Καμαριέρες, Επαγγελματίας Σερβιτόρος, Βοηθοί Κουζίνας

Νικήτη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στο ολοκαίνουριο AMANTES VILLAS & SUITES, σε ένα μαγευτικό τοπίο μπροστά στη θάλασσα της Νικήτης Χαλκιδικής, αναζητούμε άτομα, για την σεζόν 2020, για πλήρη απασχόληση για τις εξής θέσεις: Καμαριέρες, Επαγγελματίες Σερβιτόροι, Βοηθοί Κουζίνας.
Ζητούμενα προσόντα:
• Ομαδικό πνεύμα
• Επικοινωνιακές ικανότητες
• Επαγγελματική συμπεριφορά
• Καθαρή και περιποιημένη παρουσία
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Γνώση ξένης γλώσσας (προαιρετικά)
Η επιχείρηση προσφέρει:
• Διαμονή
• Ημιδιατροφή
• Εποχική απασχόληση (57 μήνες)
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑ

Σχετικες Αγγελιες

10 Φεβ
Κώς [Κ.Γιώργος]

Ξενοδοχειακή μονάδα στην Κω, ζητά για την Θερινή σαιζόν 2020 (από 01-05-20 Έως 30-10-20), Α', Β', Γ' Μάγειρες Ζεστής & Κρύας Κουζίνας, Βοηθός Ζαχαροπλάστη & Βοηθοί Κουζίνας. Αρμοδιότητες: Ακρίβεια, συγκέντρωση και συνέπεια στην εκτέλεση των συνταγών του chef Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Τουριστικής σχολής με κατεύθυνση Μαγειρικής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Επιθυμητά Προσόντα: Ικανότητα οργάνωσης...

... και συντονισμού

Η εταιρία προσφέρει:
Πολύ καλές συνθήκες εργασίας
Διαμονή και φαγητό
Για Βιογραφικά στο παρακάτω Email.
Ώρες Επικοινωνίας: 10.00 με 16.00 Δευτέρα - Παρασκευή

Tags:

31 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθούς Κουζίνας για Εστιατόριο Περιοχή: Χαλκιδική, Κρυοπηγή Αρμοδιότητες: Βοηθητικές Εργασίες Κουζίνας Προετοιμασία εδεσμάτων Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 35 ευρώ Ασφάλιση Διαμονή/ Ημιδιατροφή Σεζόν από Απρίλιο έως Οκτώβρη

27 Ιαν
Σύμη [los-art]

Ζητείται προσωπικό - σερβιτόρος, βοηθός κουζίνας,λαντζιέρηδες για την καλοκαιρινή σεζόν σε νησί. Προσφέρεται: καλές αποδοχές και διαμονή, αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

21 Ιαν
Νικήτη [ΠΟΡΤΟ ΜΑΤΙΝΑ]

Σερβιτόρος-α με εμπειρία ζητείται από ξενοδοχείο στη Χαλκιδική για την καλοκαιρινή σεζόν. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

18 Φεβ
Πρέβεζα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α παραλίας για εστιατόριο-γυράδικο. Περιοχή: Πρέβεζα. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός Ασφάλιση. Διαμονή / Διατροφή Πλήρης Απασχόληση. Σεζόν από 15 Μαΐου '20 έως τέλη Σεπτεμβρίου '20.