18 Οκτ

ΖΗΤΕΊΤΑΙ ΟΔΗΓΌΣ

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Δ1´ κατηγορίας & ΚΑΡΤΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ.
Έως 35 ετών, για απασχόληση την καλοκαιρινή περίοδο 2020 (από 15 Απριλίου έως 15 Οκτωβρίου) από τουριστικό γραφείο στο Ρέθυμνο.

Απαραίτητα η πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας, η επιπλέον γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
Απαραίτητη προϋπηρεσία & όρεξη για δουλειά.
Παροχές: Μισθός, δώρα, επιδόματα, ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ

Βιογραφικά με φωτογραφία στο παρακάτω e-mail.

Σχετικες Αγγελιες

30 Οκτ
Θήρα [Αντώνης]

ζητείται οδηγός νταλίκας με δίπλωμα 5ης κατηγορίας στη Σαντορίνη, για μόνιμη απασχόληση. Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο παρακάτω τηλέφωνο.

21 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται οδηγός από εταιρία ειδών υγιεινής - πλακιδίων έως 35 ετών .Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας. Αποστολή βιογραφικού στο email:loukasbagno@gmail.com ή στο fax:2310464981. Επικοινωνία 10:00-14:00 στο τηλ:2310661000

18 Νοε
Αθήνα [ΤΡΟΧΑΔΗΝ]

Οδηγός - Διανομέας φακέλων - δεμάτων εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος μοτοσυκλέτας Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικός μισθός

22 Οκτ
Αθήνα [Κ Γ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ έμπειρος οδηγός, από Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα στην Κηφισιά Αττικής. Απαιτούμενα προσόντα: ηλικία 25-40 ετών, άριστη γνώση Ελληνικών, δίπλωμα οδήγησης Ε' κατηγορίας. Ικανοποιητικές αποδοχές & ασφάλιση. Απαραίτητα, συστάσεις.

18 Νοε
Αθήνα [HRSTRATEGY PRIVATE COMPANY]

Ο πελάτης μας, βιομηχανία με έδρα στο Κορωπί, επιθυμεί να προσλάβει Οδηγό Ε. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν: Άδεια Ε κατηγορίας για μεταφορά εμπορευμάτων. ΠΕΙ ADR Ηλεκτρονικό ταχογράφο Προϋπηρεσία 3 ετών σε οχήματα μεταφοράς προσωπικού και φορτηγά 37,5 τόνων Η εταιρία παρέχει: Μόνιμη σύμβαση αορίστου χρόνου Ικανοποιητικές συνθήκες εργασίας Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.