18 Νοε

Πωλητής HORECA

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο πελάτης μας, βιομηχανία τροφίμων της Αθήνας, ζητά να προσλάβει Πωλητή ή Πωλήτρια HORECA.

Αντικείμενο εργασίας:
Υπεύθυνος διαχείρισης, διατήρησης και ανάπτυξης υπάρχοντος πελατολογίου - εξεύρεση νέων πελατών
Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες εντός Αττικής
Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
Διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας
Αποστολή προσφορών & διαχείριση παραγγελιών
Δειγματισμός & παρουσίαση προϊόντων
Υποστήριξη μετά την πώληση

Απαιτούμενα προσόντα:
Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία επιθυμητά στον κλάδο του HORECA
Επαγγελματική εμφάνιση, συμπεριφορά και ήθος
Οργάνωση και προγραμματισμός
Ικανότητες διαπραγμάτευσης
Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, CRM)
Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ στον τομέα Διοίκησης επιχειρήσεων/ Διοίκησης Ξενοδοχειακών επιχειρήσεων ή Οικονομίας
Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (προκειμένου περί ανδρών)

Προσφέρονται:
Μισθός αναλόγως εμπειρίας και προσόντων
Εταιρικό αυτοκίνητο
Bonus επίτευξης στόχων

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Μιχαήλ Σερασκέρης
www.hrstratey.gr

Σχετικες Αγγελιες

20 Νοε
Αθήνα [ALFA BEST QUALITY SRVICES IKE]

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Αθήνα πλησίον ΟΑΚΑ, αναζητά για πλήρη ή μερική απασχόληση Υπάλληλο για ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΑΝΤΛΙΑΣ. Ωράριο κυλιόμενο πρωί – απόγευμα, 6ήμερη εργασία, με κυλιόμενο ρεπό. Με τα ακόλουθα Προσόντα: - Τουλάχιστον Απόφοιτοι Λυκείου - Άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας - Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία Παρέχονται: Μισθός & Bonus

18 Νοε
Αθήνα [HRSTRATEGY PRIVATE COMPANY]

Ο πελάτης μας, βιομηχανία κατασκευής εξοπλισμού μαζικής εστίασης, ζητά να προσλάβει Πωλητή Εξοπλισμού μαζικής εστίασης στην Αθήνα. Αντικείμενο εργασίας: Υπεύθυνος διαχείρισης, διατήρησης και ανάπτυξης υπάρχοντος πελατολογίου - εξεύρεση νέων πελατών. Πραγματοποίηση επισκέψεων σε πελάτες. Εφαρμογή εμπορικής πολιτικής της εταιρείας. Διαπραγμάτευση όρων συνεργασίας. Αποστολή προσφορών & διαχείριση παραγγελιών. Δειγματισμός & παρουσίαση προϊόντων. Υποστήριξη...

... μετά την πώληση.

Τουλάχιστον 3 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητά πωλήσεων στον κλάδο εστίασης.
Επαγγελματική εμφάνιση, συμπεριφορά και ήθος.
Οργάνωση και προγραμματισμός.
Ικανότητες διαπραγμάτευσης.
Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Office, CRM).
Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ.

Η εταιρεία προσφέρει:
Εταιρικό Ι.Χ.
Εταιρικό κινητό τηλέφωνο – φορητό Η/Υ
Bonus επί των πωλήσεων
Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
Συνεχή εκπαίδευση
Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Tags:

18 Νοε
Αθήνα [SENS CREATION]

Η SENS CREATION, αναζητά γυναίκες υπαλλήλους με έδρα την Αθήνα για full time απασχόληση, σε καταστήματα παιχνιδιών για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας (09:00-18:00). Εξυπηρέτηση πελατών & ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8257230

18 Νοε

ΠΩΛΗΤΗΣ ( 09:00-19:00 ) Απαραίτητα Προσόντα: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Η Sens Creation αναζητά κοπέλες 18 έως 28 ετών, υπαλλήλους με έδρα τη Αθήνα, για full time απασχόληση σε καταστήματα λιανικής πώλησης για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848350

18 Νοε

ΜΕΓΆΛΗ αλυσίδα ηλεκτρονικών, ζητά πωλητές 18 έως 27 ετών, με εμπειρία στην πώληση προϊόντων. Πλήρης απασχόληση. Επιθυμητή η ικανότητα οργάνωσης. Παρέχεται ικανοποιητική αμοιβή και ασφάλιση. Προοπτική εξέλιξης. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848321