17 Οκτ

Βοηθός μάγειρα για κρύα κουζίνα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθός μάγειρα για κρύα κουζίνα σε Ιταλικό εστιατόριο στην Γλυφάδα.
Αρμοδιότητες: Κρύα κουζίνα
Απαραίτητα Προσόντα: Βοηθός μάγειρα
Επιθυμητά Προσόντα: Έλληνας, εμπειρία, έως 30 ετών
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη ασφάλιση
Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email, τηλ. από 12.00μμ-16.00μμ

Telephone
Ι.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-Δ.ΤΣΙΛΙΚΟΣ ΟΕ

Σχετικες Αγγελιες

29 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας - Βοηθητικό Προσωπικό για καφετέρια. Περιοχή: Ταύρος, Αττική Αρμοδιότητες: Παρασκευή κρύων πιάτων Λάντζα Καθαριότητα Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Κυλιόμενο Ωράριο Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

11 Νοε
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Μάγειρα για Εστιατόριο. Περιοχή: Βόλος, Αλυκές Αρμοδιότητες: Ψησταριά & Τηγάνι Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ημερομίσθιο 35 ευρώ Ασφάλιση Ωράριο: 11.00-20.00 / 17.00-κλείσιμο Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

08 Νοε
Έδεσσα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθός Κουζίνας για Εστιατόριο Περιοχή: Σκύδρα Αρμοδιότητες: Κρύα Κουζίνα Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Παροχές: Ημερομίσθιο 25 ευρώ Ασφάλιση Μέρες εργασίας Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή και όλες τις γιορτές Ωράριο: 17:00-01:00 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

06 Νοε
Αθήνα [ΕΠΕΞΥΛ Α.Ε]

PROJECT MANAGER Μια Ελληνική αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των ξύλινων κατασκευών, αναζητά PROJECT MANAGER στο εργοστάσιο στον Άγιο Στέφανο Αττικής. ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΕΣ: • Παρακολουθεί το έργο από την υπογραφή της σύμβασης μέχρι και την οριστική παραλαβή από τον πελάτη. • Συντάσσει τον προϋπολογισμό εξόδων-εσόδων του έργου • Διαχειρίζεται τις προμήθειες των εξειδικευμένων υλικών του έργου, εγκρίσεις υλικών από πελάτες • Διαχειρίζεται...

... τις συμβάσεις με τους υπεργολάβους του έργου. Παρακολουθεί την πρόοδο του έργου με συχνές επισκέψεις στο εργοτάξιο
• Διατηρεί επαφή με τον πελάτη, συντάσσει και διαχειρίζεται τις πιστοποιήσεις
• Δίνει αναφορές προόδου του έργου
• Συγκεντρώνει τις παρατηρήσεις τις συζητά με τον πελάτη και επικοινωνεί με το εργοστάσιο με φωτογραφίες και λεπτομέρειες
• Λύνει τα προβλήματα και αντιμετωπίζει τα απρόοπτα που καθυστερούν την πρόοδο του έργου

Απαραίτητα προσόντα:
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
• Απόφοιτος Πολυτεχνικής Σχολής (ΑΕΙ) και ευχέρεια στα Αγγλικά
• Άτομο υπεύθυνο, επικοινωνιακό, δυναμικό, που παίρνει πρωτοβουλίες. Με υψηλό αίσθημα ευθύνης και δυνατότητα λήψης αποφάσεων.
• Ικανότητα να αντιλαμβάνεται σε βάθος τη διαδικασία της παραγωγής και τις ανάγκες ενός εργοστασίου

Η εταιρεία προσφέρει:
• Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
• Πακέτο αποδοχών βάση προσόντων

Tags:

29 Οκτ
Αθήνα [Λυκούδης Παναγιώτης]

Βοηθός ή τεχνίτης για σίδερα κ αλουμίνια Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης Η εταιρία προσφέρει: Ασφαλιστική κάλυψη