16 Οκτ

Σεφ, Μάγειρας Α, Β, Λάντζα

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σεφ, Μάγειρας Α´, Β´, Λάντζα για μόνιμη εργασία για εστιατόριο Εργοστασίου
Αρμοδιότητες: Δημιουργία Μενού, παρασκευή φαγητών, ζεστή και κρύα κουζίνα, Λάντζα
Απαραίτητα Προσόντα: Ευγένεια και σεβασμός
Επιθυμητά Προσόντα: Ευγένεια και σεβασμός

Η εταιρία προσφέρει:
Σταθερός μισθός
Ασφάλιση
Διατροφή (2 γεύματα – 1 κυρίως + 1 σνακ, καφέ, χυμό)
Bonus – Αυξήσεις

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Νοε
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνη-ος Βάρδιας για Εστιατόριο Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε καταστήματα εστίασης (Μάρκα/Τσεκαδόρος) Γνώση Αγγλικών Παροχές: Μισθός 800 ευρώ Ασφάλιση Πενθήμερη εργασία Κυλιόμενα Ωράρια Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

14 Νοε
Θεσσαλονίκη [κα Φανή]

Σέρβις και παραγωγή Αρμοδιότητες: Σέρβις και παραγωγή Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακή με διάθεση για εργασία Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό και καλό κλίμα εργασίας

14 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Ζητούνται Γεωπόνοι Βοτανολόγοι για εργασία παραγωγής και συσκευασίας χυμών, βοτάνων και μπαχαρικών στην μονάδα του εργαστηρίου της εταιρείας. Η εργασία αφορά το παραγωγικό τμήμα, δεν είναι εργασία γραφείου. Για περισσότερα στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω email. Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας. Διεύθυνση: 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

14 Νοε

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας. Απαραίτητη προϋπόθεση, τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι

14 Νοε

Η ManDynamic αναζητά μάγειρα-ισσα για εστιατόριο. Περιοχή: Θεσσαλονίκη, Κέντρο Αρμοδιότητες: Προετοιμασία Μαγείρεμα & ψήσιμο Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός  Ασφάλιση Κυλιόμενα Ρεπό Κυλιόμενα Ωράρια Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.