16 Οκτ

Εργάτης για ξυλουργικές εργασίες

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται από εργοστάσιο στην ΒΙΠΕ Πατρών, εργάτης για ξυλουργικές εργασίες.

EL PACK

Σχετικες Αγγελιες

20 Νοε
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Άτομο για Εξωτερικές Εργασίες σε Λογιστικό Γραφείο. Περιοχή: Αθήνα (Νεάπολη) Απαραίτητα Προσόντα: - Προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο - Κατοχή δικύκλου Παροχές:  - Ασφάλιση - Μισθός - Μόνιμη Συνεργασία - Πενθήμερη Εργασία / 08:00 - 15:00

18 Νοε
Αθήνα [Χριστίνα Μενελάου]

Εμπορική Εταιρεία Αρμοδιότητες: Τομέα Πωλήσεων Απαραίτητα Προσόντα: Εργατηκότητα & Μεθοδηκότητα Η εταιρία προσφέρει: Υποστήριξη & Εκπαίδευση

14 Νοε
Πάτρα [Device]

τεχνικός smartphone και pc Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΚΕΣΙΔΗΣ ΤΡΑΝΣ ΙΚΕ]

Ζητείται ανειδίκευτος εργάτης για βοηθός σε πλυντήριο φορτηγών-αυτοκινήτων. Για πληροφορίες καλέστε στο τηλέφωνο 2311-821692 & 6972323951

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ]

Ζητείται εργάτης με γνώσεις λειτουργίας μηχανημάτων παραγωγής τυροκομικών προϊόντων, για πλήρη απασχόληση από εταιρεία παραγωγής στην περιοχή της Νεοχωρούδας Θεσσαλονίκης.