16 Οκτ

Καμαριέρα

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ξενοδοχείο 5* στην Ζάκυνθο αναζητά καμαριέρες.
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα, προσοχή στην λεπτομέρεια
Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, ασφάλιση, διαμονή, άριστες συνθήκες εργασίας

Ξενοδοχείο στην Κύπρο

Σχετικες Αγγελιες

25 Οκτ
Ζάκυνθος [Ξενοδοχείο 5*]

Ξενοδοχείο 5* αναζητά σερβιτόρους για τη νέα σαιζόν. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 5* Ξενοδοχείου, γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα, συνεργάσιμος. Η εταιρία προσφέρει: Πολύ καλές αποδοχές, άριστο εργασιακό περιβάλλον, ασφάλιση.

23 Οκτ
Θήρα [OIA MARE VILLAS]

To OIA MARE VILLAS στην Οία Σαντορίνης, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2020: ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ / ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΕΣ Βασικές προϋποθέσεις: • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση • Ικανότητα οργάνωσης • Δυνατότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης • Ομαδικότητα • Καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας • Προσανατολισμός στην καλύτερη εξυπηρέτηση του πελάτη • Συστάσεις απαραίτητες Προσφέρονται: • Αποδοχές ανάλογες των προσόντων • Επαγγελματικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας • Διαμονή Αποστολή...

... βιογραφικών στο παρακάτω email.

Tags:

16 Οκτ

Ξενοδοχείο 5* αναζητά Bartender Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση café art και cocktails, γνώση αγγλικής γλώσσας, προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Άνεση στην πώληση Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον